פתיחת סתימות קשות – מתחייב למחיר הכי זול

  מערכת הביוב שמותקנת בכל בית היא מהמערכות החשובות והחיוניות לתפקודו. אין אפשרות לחיות בבית אפילו לימים בודדים ברגע שמערכת זאת נפגעת או לא מתפקדת. לעיתים קרובות בכדי לתקן את הבעיה בצנרת הבית ניתן להזמין אינסטלטור שיפתור את הבעיה. אך ישנם גם מקרים שבהם אינסטלטור לא יכול לעזור לנו לצורך כך יש את שירותי הביובית. חברות המספקות שירותי ביובית בעצם מספקות משאית גדולה שיכולה לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ גבוהה של מים או על ידי שאיבה מסיבית של ביוב. קיימים שירותי ביובית בכל הארץ בעיקר על ידי מועצות מקומיות אך ישנם גם מפר גדול של חברות פרטיות העוסקות בתחום זה.

  077-6021183

   

  האינסטלטור המקצועי אינסטלטורים ידועים אמינים עם הרבה וותק שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי תיקון הצנרת בקולט השמש

  מתי צריך להביא ביובית?

  שירותי ביובית נדרשים כאשר הסתימה המדוברת לא נוגעת לבית אחד בלבד אלא לכמה דיירים או לבניין שלם. ביובית מתוכננת לפתיחה של סתימות קשות במערכות ביוב גדולות יחסית. לכן אין צורך להזמין שירותי ביובית על כל מקרה של סתימה בבית אלא רק במקרים שמדובר בסתימה שנוגעת למספר דירות במשותף, מוזמנים להתייעץ עם אינסטלטור במקרה הצורך.

  מקרה נוסף שבו אין צורך לזמין ביובית ויש להזמין אינסטלטור הוא כאשר יש סתימה רוחבית או סתימה שכונתית. במקרים מסוימים הסתימה שמשפיעה על הדירה הפרטית שלנו מקורה בצינורות הביוב של העירייה במקרה כזה פשוט פנו אל אינסטלטור מקצועי והוא כבר ידאג לעזור לכם בפתרון הבעיה.

  איך אפשר להימנע מסתימות במערכת?

  אפשר להקטין משמעותית את הצורך בהזמנת שירותי ביובית לביתכם. ראשית הקפידו לא לזרוק דברים שיתקעו במערכת הביוב כגון מגבונים, טיטולים וכו'. שנית על ידי בדיקה תקופתית של מערכת הביוב המשותפת תוכלו להיות בטוחים שסתימה פתאומית לא תתרחש ותוביל להוצאות כספיות גדולות ולמפח נפש לדיירים.