שיפוץ חדר האמבטיה, יצאת צדיק

שיפוץ כללי בחדר האמבטיה – איך עושים?

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים השימושיים והחשובים ביותר בבית. בחדר האמבטיה אנו מבלים זמן ניכר בכל יום, והוא משמש אותנו להיגיינה אישית וגם להנאה אישית. לכן, הרבה אנשים משקיעים באופן מיוחד בעיצוב ובתכנון של חדר האמבטיה, מתוך רצון ליצור חדר נעים ומפנק, נוח ושימושי. לעיתים קרובות, כאשר נכנסים לדירה חדשה, מקבלים חדר אמבטיה בסיסי וסטנדרטי. אך תמיד אפשר לערוך שיפוץ כללי בחדר האמבטיה, ולהפוך אותו ליעיל יותר, לנוח יותר וגם למעוצב יותר.

 

077-6021183

 

איך עושים שיפוץ כללי בחדר האמבטיה?

כאשר רוצים לבצע שיפוץ כללי בחדר האמבטיה, יש להחליט, ראשית כל, מהם הדברים שרוצים לשפר בחדר האמבטיה, מהן הסיבות לשיפוץ ומה היינו רוצים שיהיה בחדר האמבטיה. כמובן, צריך גם להחליט על היקף השיפוץ – האם הוא כולל גם שבירת קירות והגדלה של חדר האמבטיה, או שינוי המבנה שלו, או שמדובר על שיפוץ כללי פנימי בלבד, ללא שינוי של מיקום הקירות? לאחר שמגדירים באופן כללי את הציפיות מן השיפוץ, יש לפנות לקבלת ייעוץ של אינסטלטור בתל אביב. האינסטלטור יוכל לתת חוות דעת בנוגע לתוכנית השיפוץ – האם היא אפשרית, כיצד ניתן לשפר אותה או להתאים אותה למציאות הקיימת בשטח, ועוד.

מה צריך לבדוק?

לעיתים קרובות, במסגרת שיפוץ כללי בחדר האמבטיה, רוצים לשנות את המיקום של האמבטיה, המקלחון, האסלה, הכיור או אביזרים אחרים שקיימים באמבטיה. לעיתים קרובות רוצים גם להוסיף אביזרים שונים, כמו מקלחון שלא היה קיים לפני כן, וכדומה. אך לא תמיד הרצון אכן אפשרי. אינסטלטור בתל אביב יוכל לתת חוות דעת לגבי המיקום האפשרי של כל אחד מן הכלים הסניטריים באמבטיה. מומלץ לעבוד עם אינסטלטור בתל אביב תוך שיתוף פעולה עם מעצב פנים, על מנת ליצור הרמוניה בין התוכנית הרצויה לבין המצוי בשטח.

השיפוץ בפועל

לאחר שהתכנון הושלם, ניתן לשפץ בפועל. אינסטלטור בתל אביב יתקין מחדש את הכלים הסניטריים במקומם החדש, ולאחר מכן יהיה צורך בחיפוי של הקירות, בריצוף ובכל עבודה אחרת שתוכננה עבור השיפוץ.