שיפוץ חדרי אמבטיה

  שיפוץ חדרי אמבטיה

  הנה. הרגע עליו אתם חולמים כבר שנים מגיע וסוף סוף אתם משפצים את חדר האמבטיה שלכם. בחירת האינסטלטור לשיפוץ היא בחירה משמעותית שאין להקל בה ראש. איך בוחרים אינסטלטור מבין שלל האינסטלטורים בתל אביב? מה תפקידו של האינסטלטור ולמה חשוב לשים לב?

  077-6021183

   

  אינסטלטור לכל בעיה נותני שירותי התיקון מומחים עם רישיון והסמכה שיודעים לתת אחריות לעבודתם תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  איך לבחור אינסטלטור טוב?

  תל אביב, העיר הגדולה. כמו שהיא גדולה ככה כמות האינסטלטורים שבה. לכן, כשאתם רוצים לבחור את האינסטלטור התל אביבי לשיפוץ חדר האמבטיה שלכם עליכם לוודא כי הוא מתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה ולקבל עליו המלצות מכמה שיותר אנשים. אם תטעו ותיקחו אינסטלטור שאינו מקצועי דיו, עלול שיפוץ חדר האמבטיה שלכם להוביל לעוגמת נפש גדולה, לנזילות בלי סוף ולבסוף אף לפירוק הריצוף והחלפת הצנרת כולה.

  וודאו כי לאינסטלטור שלכם יש אחריות על עבודתו וכי הוא מקפיד על עמידה בלוח הזמנים ועל שימוש במיטב חומרי העבודה וכלי העבודה.

  תחומי העבודה של האינסטלטור

  בעת שיפוץ חדר האמבטיה תפקידו של האינסטלטור הוא מגוון והוא כולל מספר תפקידים:

  • החלפה של צנרת המים ומערכת הביוב
  • התקנת אסלות
  • התקנה של כלים סניטריים (כיור, ברזים, דוש למקלחת)

  מובן כי לכל אינסטלטור טווח מחירים אחר אך יש לדעת את טווח המחירים המומלץ והנפוץ  לשיפוץ חדר אמבטיה בתל אביב ולשים לב כי גם האינסטלטור שלכם עומד בו כדי שלא תצטרכו לשלם סתם הרבה יותר מדי.

  שיפוץ חדר האמבטיה

  שיפוץ חדר אמבטיה משתנה בין משפחה למשפחה. יש כאלה שיעדיפו להחליף הכל מן היסוד, כולל צנרת, כלים סניטריים, מקלחון או אמבטיה ואסלה ויש כאלה שיעדיפו לבצע שינוי קטן יותר שיכלול החלפה של חלק או כל הכלים הסניטריים ושל שיפוץ או שדרוג הקיים.

  בעת החלטתכם על סוג השיפוץ, התייעצו עם בעלי המקצוע והחליטו על סוג השיפוץ המתאים לכם, כדי שלא תצטרכו בעוד כמה שנים לבצע שיפוץ מחודש.

  לכן, אל תתפשרו. בצעו סקר שוק בתל אביב רבתי כולה והזמינו אל ביתכם מספר אינסטלטורים עליהם קיבלתם את מיטב ההמלצות, קבלו מהם הצעות מחיר, תוכנית עבודה ולוח זמנים ובהתאם לכך בחרו את האינסטלטור המקובל עליכם ביותר. בהצלחה