שאיבת בורות ביוב – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  מהי שאיבת בורות ביוב? למה צריך בכלל מדי פעם לשאוב את בורות הביוב? מתי? מי אחראי לעשות את העבודה הזאת? מה היא כוללת? מה המחיר הסביר, ההוגן והמקובל שאמורים לשלם עבור עבודה מעין זו?

   

  077-6021183

   

  אזרחים רבים כלל אינם ערים או מודעים לעובדה שמערכת הברזים והצינורות בביתם הפרטי מחוברת באופן טבעי לבור ביוב- שהוא בעצם מעין בור ניקוז אזורי המאחד ומקבץ את כל מי השופכין, הנוזלים, מי הביוב מכל מקורות צינורות המים והביוב שנקווים מהבית עצמו- מהמטבח, מהאמבטיה, מחדר השירותים ועוד.

  קורה לא אחת שיש בעיה בצנרת בדירה הפרטית ו /או במוסד ציבורי. אז מה עושים? אם הבעיה רובה ככולה נמצאת בתוך הדירה- בתוך המבנה עצמו- לרוב היא נובעת מבעיית אינסטלציה ואז כידוע יש לקרוא לשירותיו של איש המקצוע בתחום השרברבות. לפתרון הבעיה שלרוב נמצאת בתוך המבנה או הבית עצמו שירותי אינסטלטור יספיקו ויהיו מתאימים לצורך תיקון וטיפול בבעיה.

  ואולם, לעתים הצפה של שירותים, סתימת כיור מעידים על בעיה מורכבת בהרבה ואינה נתונה רק בין כתלי המבנה.

  הבעיה במקרים רבים אלו אינה נעוצה דווקא בצינורות הבית או בסיפוני הכיורים, אלא בעיה הרבה יותר יסודית ומורכבת- בעיה זו מתהווה בעצם בבור הביוב הסמוך שאליו אמורים להתנקז מי הבית.

  במקרה כזה – אינסטלטור לא יוכל לטפל בבעיה, משום שהוא אינו מורשה ואינו מוכשר לטיפול בבעיות במערכת הביוב, ועל כן במקרה כזה אין ברירה, אלא לפנות ולקרוא לשירותי שאיבת בורות ביוב.

  שאיבת בורות ביוב היא לרוב מקצוע נפרד ומנותק משירותי השרברבות הסטנדרטיים והמקובלים. בעלי מקצוע בתחום שאיבת בורות הביוב אינם מטפלים כלל בבעיות האינסטלציה או / ו הצנרת בתוך המבנה עצמו, אלא אך ורק בבורות הביוב או בצינורות הביוב- הסתומים, המוצפים או הסדוקים.

  תפקידה של חברה שמעניקה שירותי שאיבת בורות ביוב הוא בראש ובראשונה כמובן לאתר את התקלה שגורמת לנזק הראשוני ושבגינה נקראה לטיפול ולמענק שירותי תיקונים.

  אנשי בורות הביוב מיומנים ומודעים למגוון העצום של בעיות שיכולות להוביל לתקלה קלה עד חמורה בבורות הביוב, בצינורותיהן ובכל המערכת המסועפת שקשורה אליהם.

  אנשי בורות הביוב אמונים על שאיבת בורות ביוב באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וחדישים ביותר. הם יודעים ומבינים בדיוק איזה אביזר ובאמצעות איזה כלי ומכשיר יש להתאים לכל תקלה והם גם מציעים שירותי שאיבת בורות ביוב באופן המהיר, המקצועי והראוי ביותר.

  חשוב מאוד כמובן- סמכו על אנשי המקצוע בתחום שאיבת בורות הביוב וקראו להם בעת הצורך. אל תנסו לאתר את הבעיה / תקלה בעצמכם ובוודאי שאל תנסו לפתור אותה בכוחות עצמכם.

  דעו לכם- ששאיבת בורות ביוב היא פעולה מורכבת ומקצועית הנדרשת מפעם לפעם ולא רק על מנת לתקן תקלה או קלקול , אלא שאיבת בורות הביוב היא פעמים רבות פעולה שנדרשת רק על מנת לשמר את המצב הקיים, לשם תחזוקה של הצינורות, האינסטלציה ובורות הביוב- במצב התקין והראוי ביותר.

  כדאי להזמין את שירותי שאיבת בורות הביוב מפעם לפעם- בזמנים קבועים שננקטים מראש ועל פי החלטה מודעת ויזומה ולא רק להמתין עד לבוא התקלה או הקלקול.

  זכרו- חכמים כבר קבעו ש"סוף מעשה במחשבה תחילה"- לעתים עדיף לקרוא לשירותי שאיבת בורות ביוב רק לשם תחזוקה נכונה וטיפול שוטף ראוי , לעתים אפילו כדאי לשאוב את בורות הביוב עוד לפני שתתפרץ התקלה- לפני שתיגרם הסתימה המוחלטת ותציף לכם את הרחוב כולו…

  זכרו גם בורות ביוב זקוקים מפעם לפעם לקבל שירותי תחזוקה, טיפול ותיקון שוטפים .

  מי שבוחר שלא להזמין שירותי שאיבת בורות ביוב מפעם לפעם מסתכן, כאמור לעיל, בהצפה בלתי אחראית של הבית, של הרחוב ולפעמים- במקרים של תשתיות לא ראיות – של השכונה כולה.

  ואז- במקרים אלו- מיותר לציין, העבודה שתידרש מחברת השאיבות תהיה רבה יותר, הנזק הנרחב יהיה רב יותר, כך תהיה גם עוגמת הנפש, וכמובן- המחיר עבור שירותי שאיבת בורות הביוב יהיה גבוה בהרבה.

  אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו- ואנחנו נאתר עבורכם שירותי שאיבת בורות ביוב באופן מקצועי וראוי ביותר.

  אנחנו מציעים לכם לשקול את שירותי שאיבת בורות הביוב עוד לפני שאתם מזהים את התקלה…

  אז פנו אלינו ואנחנו נסייע לכם לאתר בעלי מקצוע- אחראים, מנוסים, יעילים, מהירים ואדיבים.