שאיבת בורות שומן – מתחייב למחיר הכי זול

  שאיבות בורות שומן

  מהי שאיבה של בורות שומן?

  בורות שומן אלו בורות יעודיים המשמשים לאיסוף פסולת שומנית. מהי שאיבה של בורות שומן וכיצד היא מתבצעת?

  על פי החוק כל עסק המערב בתוכו עיסוק עם שומן חייב בהתקנה של בור שומן או בשפה מקצועית יותר- "מפריד שומנים" לתוך הגדרה זו נכנסים חנויות לממכר מזון מהיר, בתי קפה, מסעדות, מאפיות ובשונה מכך- מוסכים של כלי רכב. תפקידו של בור השומן להפריד את הפסולת השומנית מיתר הפסולת הזורמת בביוב ולאגור אותה בתוכו. הפרדת השומן מהפסולת הכללית היא הכרחית במקרים אלו שכמות הפסולת השומנית היא גבוהה. תכונותיו של השומן גורמות לו להיקרש בתוך צנרת הביוב וכך ליצור סתימות קשות במערכת הביוב. בנוסף מציאות של שומן רב כל כך במערכת הביוב מהווה מפגע תברואתי וסיכון סביבתי, הפסולת השומנית נספגת באדמה ומזהמת את הסביבה. בדיוק מסיבות אלו נולד הצורך במפריד השומנים האוגר בתוכו את פסולת השומן עד לשלב בו יש צורך לבצע שאיבות בורות שומן.

  האינסטלטור המקצועי מתקני צינור מבינים עם הרבה אהבה למקצוע שיודעים להחליף צינורות ביוב תוך כדי שאיבת הביוב

  מהן שאיבות בורות שומן?

  שאיבה של בורות שומן היא צורך הכרחי וחלק מטיפול תחזוקתי שוטף של מערכת הביוב. בערך אחת לשנה יש צורך לשאוב את תכולת בורות השומן ולרוקן אותם מהפסולת השומנית שהצטברה בתוכן וכך לפנות מקום לפסולת חדשה. את שאיבות בורות השומן מבצעים באמצעות הביובית. הביובית היא משאית מיוחדת עליה מורכבת מערכת מיוחדת שכל תפקידה הוא לטפל במערכות הביוב ובכלל זה לבצע שאיבות בורות שומן. אל בור השומן מוחדרת משאבה רבת עצמה העושה שימוש בואקום היוצר לחץ אינטנסיבי ובכך נשאבת תכולת הבור לתוך מיכל גדול המורכב על הביובית משם מפונה הפסולת לאתר ייעודי שהוכרז כמתאים למטרה זו על ידי הרשות המקומית.

  האינסטלטור המקצועי המתקני ההצנרת אמינים עם נכונות לתת שירות מקצועי שיודעים לאתר נזילות וצנרת רקובה תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקים שירותי ביובית מתקדמים וכל טיפול הקשור למערכות האינסטלציה או הביוב. אצלנו תקבלו שאיבות בורות שומן מקצועיים ומהירים שיבטיחו לכם בור שומן נקי ומפונה לפסולת חדשה ובכך תתאפשר פעילות תקינה של העסק שלכם ללא סיכון למפגעים תברואתיים וללא זיהום סביבתי.

  האינסטלטור המקצועי מאתרי פיצוץ בצנרת בעלי הבחנה מקצועית עם הרבה ניסיון שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי תיקון הצנרת בקולט השמש

  צרו קשר עכשיו!