קטילת שורשים בביוב – הסרת שורשים בביוב

[rev_slider alias="p2"][/rev_slider]

  אף אחד לא מייחל לעצמו להתחיל כך את היום. כאשר אתה מגלה שיש לך בעיות עם צינורות הביוב שלך. לא רק בגלל שאתה צריך עכשיו לשלם עבור תיקון הנזק בקו ביוב, אלא גם בגלל הסבל והטרטור עד אשר יסתיים כל הסיפור הזה. ישנם מספר גורמים היכולים לגרום נזק לצינורות שלך, אבל למרבה הצער, הבעיות אינן ברורות לחלוטין במקרים רבים. לדוגמה, קשה לדעת מה מצב קו צנרת הביוב שלך כל עוד הם קבורים עמוק מתחת לפני הקרקע. עם זאת, השנים בהחלט יכולים להוות משפיע משמעותי על מצב הצנרת. אם הביוב שלך הוא בן 40 שנה, רוב הסיכויים שעלייך להחליף אותו. עצים מהווים גורם נסתר נוסף, הם גורמים לנזק בצנרת מתחת לאדמה מבלי שזה יורגש. מערכות השורש של העץ מסוגלות לגדול בעומק האדמה מתחת לפני הקרקע, והם יכולים להרחיב את קוטר ההגעה פי שניים עד שלוש פעמים. שורשים אלה הם גם חזקים מספיק כדי לשבור צינורות או להוציא את הביוב החוצה. ולכן עלייך להזמין חברה המתמחה בקטילת שורשים בביוב. אז איך אתה יודע אם אתה צריך להזמין תיקון לביוב? הנה כמה סימנים שיעזרו לך לקבל החלטה נכונה.

   

  077-6021183

   

  נזקי מים

  אם אתה מתחיל לזהות נזקי מים על קירות הבית או בתקרות, סביר להניח שיש דליפה בצנרת. שים לב כי נקודות שחורות הן מצב מתקדם של דליפה ומדובר כבר בשלב של צמיחת פטריות תחב על הקיר. השלב המקדים הוא שינוי בגוון הצבע של הקיר. כלומר קיר לבן שבמקום מסוים פתאום תראה כתם בגוון כרם זה סימן מובהק לכתם לחות. כמו גם, אם אתה מוצא איים של דשא בחצר שלך שמתחילים לשנות את צבעם מירוק לחום, ה סימן שמי ביוב מחלחלים דרך הקרקע והורגים את הדשא. הצבע החום מעיד על דשא רקוב או חולה כתוצאה ממי הביוב.

  לחץ מים

  זו תהיה כנראה הבעיה הקלה ביותר לשים אליה לב מאחר וכולם בבית משתמשים במים מכל מיני סיבות ולאורך כל היום. במידה ואתה מוצא את הברזים במקלחת או במטבח או בשירותים ואין בהם לחץ כרגיל, אתה כנראה מאבד הרבה מים בתוך האדמה או בקירות, תלוי היכן הנזק. הדרך המקצועית לבדוק זאת היא, להסתובב בכל הבית ולסגור את כל הברזים. ואז ללכת לשעון המים בכניסה לבית או לדירה חדר המדרגות ולעקוב אחר המונה. במידה והמונה לא זז אז הכול תקין, אך אם הברזים כולם סגורים והמונה ממשיך להסתובב סימן שיש דליפה. ניתן לשער מה גודל הדליפה בהתאם למהירות סיבוב המספרים במונה. דליפה קטנה המונה יסתובב לאט. דליפה רצינית המונה יסתובב מהר.

  ריח רע

  עבור מעטים אשר אינם ברי מזל נזק מים המלווה בריח רע הינו תוצר של דליפת מי ביוב כאשר המקור הוא צנרת הביוב. במקרים שכאלה אתם עשויים להתמודד עם ריח מחריד המגיע מהבית שלכם או מהחצר. אני מקווה בשבילכם שהריח לא יהיה כל כך חזק, וגם בשביל השכנים שלכם, אבל אם אתה לא רוצה להסתובב כאשר אתה מסתיר את האף שלך עם חולצה או מסכה כל היום, אתה צריך לטפל בדליפת הצינורות במהירות. לכן עלייך להזמין חברה המבצעת קטילת שורשים בביוב בכדי שתטפל בנזק ובמקור לנזק.

  כפי שאתה יכול לדמיין, לחץ מים נמוך וריח לא נעים יכול ברצינות לסכן את התכנונים שלך לכל היום. ישנם חברות ביובית העוסקות בטיפול במקרים כגון אלה על בסיס יומי.