צילום ביוב – צילום צנרת ביוב – במחיר הכי זול

לא כל צילום חייב להיות פוטוגני

כניסתן של המצלמות לעולם האינסטלציה עשו שינוי משמעותי ביותר בתחום זה. כמובן שמדובר במצלמות מסוג מיוחד אשר מיועדות לצילומים בתנאים השונים והייחודים של צנרת הביוב, מצלמות אלו הן מהפכה של ממש בשלב איתור תקלות.

 

077-6021183

 

כיוון שעולם הצנרת הינו עולם תת קרקעי וחסום על ידי קירות או רצפה, קשה מאד לראות את מה שמתרחש שם. עובדה זו גרמה לכך כי היה קושי גדול במציאת המיקום המדויק של התקלה. סתימות, סדקים או נזילות בצנרת היו עניים שבשגרה ועל מנת למצוא את מקור הבעיה, היה צורך פעמים רבות לפרק או לחפור בינות הקירות או הרצפה עד אשר מצאנו את מקור הבעיה המדויק. צורת עבודה זו גרמה כמובן ליותר נזק ממה שנדרש, אך כיוון שלא היתה שום אפשרות אחרת ההתייחסות לנזק זה נחשבה כחלק אינהרנטי מעבודת האינסטלציה ואיתור התקלה.

כיום עם המצאת המצלמות הטרמיות המסוגלות לצילום ביוב וצנרת ביוב, תחום איתור התקלות עבר מהפכה של ממש.

צילום ביוב וצנרת ביוב על ידי המקצוענים שירותי אינסטלציה

אנשי הצוות המקצועיים של המקצוענים שירותי אינסטלציה מיומנים לעבוד עם האמצעים הטכנולוגים המתקדמים אשר ברשותה. אנו מאמינים בהתקדמות, התפתחות ולמידה. זוהי הסיבה לכך שאנו מאמצים אל תוך עולם העבודה שלנו את כל האמצעים האפשריים המסייעים לעבודה והופכים אותה למקצועית יותר, יעילה יותר וטובה יותר.

מצלמות מיוחדות אלו אשר מיועדות לצילום ביוב וצנרת ביוב, מאפשרות לנו להגיע אליכם ולאת את מוקד הבעיה במהירות האפשרית ועל ידי כך מאפשרת לנו לגשת ישירות את מוקד התקלה מבלי להתעסק עם האזור אשר סביבו. צורת עבודה זו חוסכת לנו זמן רב, וללקוח היא חוסכת הן מחיר כפסי והן מחיר של נזק לאזור התקלה.

בכל מקרה של תקלה בתחום הצנרת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אנו נשמח להגיע ולעמוד לרשותכם על מנת לסייע לכם לאתר את הבעיה ביעילות ומהירות האפשרית וכמובן לטפל בה בצורה המקצועית, אדיבה ומיומנת כיוון שזוהי הדרך שבה אנחנו בצוות שירותי אינסטלציה פועלים ועובדים