צור קשר


  צור קשר

  אנו "המקצוענים אינסטלציה", הינה חברת אינסטלציה המתמחה במתן מגוון רחב מאוד של שירותי אינסטלציה. צוות החברה, הינו צוות מומחה בתחום האינסטלציה, ובעל ראיה מערכתית כוללת של מערך צנרת הביוב והמים שלכם. אנו מבצעים עבודות אינסטלציה מכל הסוגים בכל רחבי אזור המרכז. אנו עובדים בבתים פרטיים, בתי עסק, מרכזים מסחריים, ועוד.

  לא חוסכים במכשור יקר:

  אנו רוצים לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, ולכן אנו רוכשים את הציוד היקר ביותר, לטיפול בתקלות ובנזילות. אנו רוכשים את המפתחות היקרים והאיכותיים ביותר לפתיחת צינורות ובורות ביוב. כדי לפתור לכם את הצפות הביוב בצורה הזריזה ביותר, רכשנו אף את רכבי הביובית היקרים.

  מומחים בהעתקת מיקומי תשתיות:

  אחד מתחומי המומחיות היחודיים של החברה, הוא המומחיות בהעתקה של תשתיות קימות. אנו מבצעים בכל רחבי המרכז העתקה של מיקומי תשתיות של מים וביוב. מומחי החברה שלנו מזהים כאשר יש צורך בשינוי של מיקום צינור המרזב, מיקומים חדשים לצנרת המים של הדירה, ובאילו מקרים עדיף להעביר את בור הביוב למקום אחר. לרוב, אנו נוציא את כל הצנרת הישנה, ונשים במקומה צנרת חדשה איכותית.

  יצירה של נקודות מים:

  אנו מומחים ביצירת נקודות מים חדשות, עבור ברזים חדשים. לא משנה אם אתם בית פרטי או עסק, אנו ניצור עבורכם נקודת מים בקיר, אותה יהיה ניתן לחבר לברזים. אנו נשאיר את הקיר נקי וחלק, מבלי שייראו שנעשה שיפוץ פנימי בתוך הקיר. תשתיות אלו מתאימות להכל: למיקומים חדשים של ברזים במטבח, ברזים למדיח, למכונות כביסה, כיורים חדשים ברחבי הבית, ועוד.

  שיפוץ יסודי של חדרי שירותים אמבטיה:

  אנו משפצים חדרי שירותים אמבטיות בכל רחבי אזור המרכז, והופכים אותם לחדשים. בשלב הראשון של העבודה, אנו הורסים לגמרי את חלל השירותים אמבטיה, ומוציאים את כל הצנרת הישנה והרקובה, ואת הכלים הסניטרים הישנים. לאחר מכן, אנו מניחים בצורה מדויקת את צנרת המים. אנו נתקין לכם אסלה חדשה, ואמבטיה או מקלחון חדש, וכמובן נדאג לחיבור של הכלים אל תשתית המים של הבית, ונדאג לחיבור של צנרת המים בחדר השירותים אמבטיה, אל צנרת המים של שאר הבית.

  זקוקים לאינסטלטור מקצועי? צרו עמנו קשר, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.