פתרון בעיות אינסטלציה – שירות מהיר ומקצועי

  יש מעט מאוד דברים באינסטלציה שאפשר לעשות לבד. אפשר אולי לפתוח לבד מסוף של כיור, או להחליף ברז לבד, אולם ממש לא כדאי לפתור בעיות אינסטלציה לבד. גם אם תצליחו לפתור לבד את בעיית האינסטלציה, הרי שתתקלו באותם הבעיות שוב ושוב, וכל פעם מחדש תצטרכו להתאמץ ולהתלכלך.

  077-6021183

  אינסטלטור לכל בעיה נותני שירותי התיקון מומחים עם רישיון והסמכה שיודעים לתת אחריות לעבודתם תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  איך לפתוח את בור הביוב:

  קשה מאוד לפתוח בור ביוב לבד. צריך מכשיר מיוחד הנקרא "מפתח" בשביל פתיחת בור ביוב. גם קשה מאוד לדעת לבד כיצד לשאוב את מי הביוב ביחד עם הלכלוך. חשוב מאוד לפתוח את הביוב עם מכונה שתשאב בצורה יסודית את כל הלכלוך בביוב. כמו כן, חשוב מאוד לדעת כיצד לתפעל מכונות שאיבה אלו.

  לבד קשה לגלות את שורש הבעיה:

  כאשר אתה פותח לבד את בור הביוב, ומנסה לרוקן אותו, גם אם תצליח לרוקן לבד את בור הביוב, עדיין לא תצליח תמיד לבד לזהות את שורש הבעיה. רק עין מיומנת של אינסטלטור מקצועי, תוכל לזהות היטב מה גורם לבעיה. אינסטלטור יוכל להבחין האם הבעיה בצינור, או בבור עמוס מדי, או שצריך מסיבה מסויימת להעביר את הבור למקום אחר. במקרים של נזילות מים, רק עין של מומחה תקבע האם יש צורך בהחלפה כללית של הצנרת.

  בלתי אפשרי לפתור לבד את בעיית האינסטלציה:

  גם אם הצלחת לבד לגלות את מקור הבעייה, עדיין הסיכוי שתוכל לבד לתקן את הבעייה קטן מאוד. כאשר הבעייה היא החלפת צנרת, רק אינסטלטור מומחה שמבין בכיוון זרימת המים, יוכל להניח את הצנרת בצורה טובה, ולסדר בצורה מקצועית את מפצל המים בבית שלך. אם תניח לבד את הצינורות, סביר לוודאי שהתוצאה לא תהיה כמו שצריך. במקרים של החלפת תשתית ביוב, יהיה לך קשה להחליט לבד איזה בור ביוב לקנות, היכן לקנות, וכיצד להניח.

  בשביל זה יש אותנו- "המקצוענים שירותי אינסטלציה":

  כיוון שקשה מאוד וכמעט בלתי אפשרי לפתור בעיות אינסטלציה לבד, אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", נוכל לפתור לך מהשורש כל בעיית אינסטלציה שתצוץ. בעין המיומנת שלנו אנו מאבחנים את הבעיה, ופותרים אותה בצורה המקצועית ביותר.

  יש לכם נזילה? זקוקים לאינסטלטור? אל תהססו. חייגו אלינו, ונפתור לכם את הבעייה בהקדם.