פתיחת קווים – שטיפת קווים

  פתיחת קווים

  בעיות בביוב- מה עושים?

  בעיות בצנרת הביוב מביאות איתן ריח רע במקרה הטוב והצפת מי ביוב מלאי חיידקים ומחלות במקרה הרע. מה עושים כדי לטפל ולמנוע בעיות אלו?

  מערכת הביוב בישראל מטפלת ונותנת מענה ל500 מיליון קוב לפחות של נוזלי ביוב ומי שופכין. ברוב הערים בישראל ישנה מערכת מסודרת של  ביוב המלווה בפיקוח ומספקת מענה ידידותי לסביבה. כמו כן הוקמו מכונים לטיהור שפכים המסייעים להקטנת הזיהום וחלק משפכים אלו מפונים לאחר מכן לשטחים חקלאיים. אולם כדי לתחזק את צנרת הביוב באופן שוטף וכן בכל מקרה של בעיות בצנרת הביוב יש צורך בשירות פתיחת קווים. "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקת שירות על ידי קבלני ביוב מקצועיים ובעלי ההסמכה הנדרשת לטיפול בבעיות במערכת הביוב וכמובן לטיפול בכל בעיות האינסטלציה. במקרה שיש צורך בפתיחת קווים של ביוב אנחנו הכתובת הנכונה.

  מהי פתיחת קווים?

  פתיחת קווים של ביוב מתבצעת באמצעות משאית הביובית. משאית הביובית מעניקה שירותי ביוב שונים בערים, באזורי התיישבות כפריים, באזורי תעשייה ובכל איזור אחר בו נצרך טיפול במערכת הביוב. על המשאית מורכבת מערכת ייחודית לטיפול במערכת הביוב הכוללת צינורות מים בלחץ גבוה, משאבות רבות עוצמה ומיכל גדול לאיסוף תכולת הביוב. פתיחת קווים של ביוב מתבצעת באמצעות שאיבת הביוב המתאפשרת באמצעות יצירת וואקום בלחץ אינטנסיבי הגורם לזרימה מהירה של מי השופכין אל רכב הביובית. מי הביוב הנאספים בביובית משונעים לאתר פסולת מיוחד ומוכרז כאתר המתאים למטרה זו על ידי הרשות המקומית באיזור. בנוסף מתבצעת גם שטיפת קוים המבוצעת על ידי שימוש בעוצמה הנוצרת באמצעות לחץ מים גבוה במיוחד. פעולה זו גורמת לניקוי מלא של כל קו הביוב.

  מתי יש צורך בפתיחת קווים?

  בכל מקרה של סתימה במערכת הביוב יש צורך בפתיחת קווים אולם ההמלצה הגורפת כיום היא לבצע פעולה של פתיחת קווים פינוי ושאיבת מי שופכין על בסיס קבוע כדי להימנע מסתימות ומהצפות של מי ביוב. תחזוקה שוטפת זו תגן על האיזור מפני מפגעים תברואתיים כגון אלו ותסייע בשמירה על תשתית ביוב מתפקדת בצורה תקינה ושוטפת לטובת כולם.

  זקוקים לשירות פתיחת קווים? צרו קשר עכשו עם "המקצוענים שירותי אינסטלציה"