פתיחת סתימות


  פתיחת סתימות

  לפתוח חסימות, לשחרר סתימות

  אחת הבעיות הנפוצות שבהן נוכל להיתקל היא היווצרות סתימה. הסתימה יכולה להתרחש בכל אחד מפתחי הניקוז השונים אשר בבית, כאשר הנפוצה שבהן היא סתימה הנמצאת בכיור. מה הם הדרכים האפשריות אשר יאפשרו לנו לטפל בתקלה זו.

  ראשית עלינו להבדיל בין סתימות אשר יכולות להיפתח בקלות על ידי אמצעים ביתיים לעומת סתימות משמעותיות יותר, אשר בשבילן נצטרך להזמין איש מקצוע אשר יפתח את הסתימה מכיוון שמדובר בסתימה ממקור עמוק יותר בצנרת.

  הדרך לזהות בין סוגי הסתימות השונות היא למעשה בדרך של ניסוי וטעיה. אנו נדריך אתכם במספר צעדים או שלבים אפשריים לטיפול בסתימה. במידה ואף אחד מהשלבים הללו לא עוזר לשחרר את הסתימה אנו ממליצים לכם להזמין איש מקצוע אשר ימצא את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר עבור הסתימה המדוברת.

  פתרונות אפשריים לפתיחת סתימות בשיטת עשה זאת בעצמך

  • מים רותחים- סתימות קלות ניתן לפתוח פעמים רבות על ידי שפיכה של מים רותחים בפתח חור הניקוז. הזרמת מים רותחים יכולה להמיס את מקור הבעיה ולשחרר את הסתימה.
  • הזרמת חומרים אחרים בפתח הניקוז- במידה ומים רותחים לבדם לא מספיקים, ניתן להזרים חומרים כימיים שונים. במקרים אלו יש צורך לנקוט בזהירות מרבית. ראשית יש לדעת כי חל איסור חמור על ערבוב חומרים כימיים שונים מבלי לברר האם השילוב שלהם מותר. ההשפעה יכולה להיות קשה מאד לבריאות. החומרים השונים יכולים להיות בדרגות שונות החל מחומץ וסודה לשתיה וכלה בחומצה גופריתית.
  • פומפה או נחש- לעיתים שימוש בפומפה או השחלת צינור, קפיץ דמוי נחש יכולים לפתוח את הסתימה.
  • פתיחת חלקי הפנים- במידה ואנחנו בטוחים שאנחנו יודעים איך להחזיר בחזרה את כל החלקים, נוכל לפרק בעדינות את חלקי הצנרת של הכיור ולשחרר את הגוש החוסם.

  בכל מקרה של בעיה, התייעצות או סתימה אשר לא טופלה באף אחת מהדרכים המובאות הללו, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אנחנו, המקצוענים שירותי אינסטלציה, נשמח לעמוד לשירותכם בכל תקלה בתחום הצנרת. ולסייע לכם באופן המקצועי והמהיר ביותר.