פתיחת סתימות במקלחונים

להזרים את המים במקלחת

אחד הדברים המטרידים ביותר אשר יכולים להתרחש בזמן המקלחת היא לגלות כי יש סתימה במקלחון וכי המים לא יורדים, כתוצאה מכך נוצרת בריכה בתחתית המקלחון. איך מטפלים בסתימה מסוג זה.

 

077-6021183

 

המקלחת היא אחת מאותן הפינות בבית שהשאיפה שלנו היא שלא יהיו בה תקלות. את אותן הדקות הספורות המוקדשות לנו להתרעננות וצבירת כוחות מחודשים במקלחת. היינו רוצים כי יעברו בנעימים וללא תקלות. זוהי אחת הסיבות לכך שסתימה במקלחת גורמת לעוגמת נפש כה רבה.

סתימה במקלחון יכולה להיווצר ממספר גורמים, לא בכולן נוכל לטפל באופן ביתי. אך יחד עם זאת מרבית מהסתימות מתרחשות באופן כזה אשר נוכל לטפל בהם.

ראשית יש לבדוק האם טיפול סטנדרטי בסתימה פותח אותה ומטפל בבעיה. נוכל לבדוק זאת באמצעים הרגילים כגון שימוש בפומפה או בקפיץ אשר פותח את הסתימה. ישנם גם חומרים כימיים אשר גורמים לפתיחה של הצינורות, אך הם אינם מומלצים לשימוש רב פעמי מכיוון שהם יכולים לגרום נזק מצטבר לדפנות הצנרת במידה ואנחנו משתמשים בחומרים אלו פעמים רבות מידי.

איך מטפלים בסתימה אשר לא נפתרת באמצעים ביתיים

במקרים שבהם טיפול סטנדרטי אינם עוזרים, נראה כי הסתימה לא נוצרה בפתח הניקוז, אלא במקום מרוחק יותר בצנרת. במצבים כאלו אנחנו נאלץ להזמין אנשי מקצוע אשר יזהו את מקור הסתימה ויתקנו אותה, על מנת שאנחנו נוכל לחזור ולהתקלח בנחת בהקדם.

המקצוענים שירותי אינסטלציה, הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אנחנו מבינים בתחום האינסטלציה ופועלים על מנת לתקן לכם כל תקלה במהירות האפשרית ובמיומנות ומקצועיות בלתי מתפשרת.

במקרה של סתימה במקלחון אשר לא הצלחתם לפתור, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו על מנת שנוכל להגיע במהירות האפשרית ולאתר את מקור הבעיה. אנו נמצא התקלה ונדאג לתקן אותה בצורה היעילה והמקצועית. בכל נושא של בעיות או תקלות בתחום הצנרת, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר,  המקצוענים שירותי אינסטלציה, יגיעו ויטפלו לכם בבעיה.

אנו נוודא כי המקלחון שלכם יחזור במהרה להיות פינת הריענון היומית שלכם ללא תקלות וללא סתימות.