שחרור – פתיחת סתימות ביוב וקטילת שורשים מצינור ועוד

[rev_slider alias="p15"][/rev_slider]

  סתימות בביוב נוצרות מסיבות שונות, אבל לא משנה מה הסיבה להיווצרות סתימות ביוב, התוצאה היא אותה תוצאה, מפגע תברואתי, אי נעימות, וקושי עד לחזרה לשגרה, לפעמים עד כדי נזק רציני לבית או לרחוב בו הייתה הסתימה.

   

  077-6021183

   

  הסיבות המרכזיות לסתימות ביוב הן היווצרות גוש שומן או לכלוך בצינור, שחוסם את מעבר המים בצינור, חדירת שורשים לצינור הביוב, וחסימתו על ידי השורשים, פסולת המושלכת את הביוב וחוסמת את מעבר המים. לפני פתיחת סתימות ביוב צריך לוודא מה הסיבה לסתימה, וכיצד לתקן את הבעיה.

  בדרך כלל פתיחת סתימות ביוב בצנרת הביתית יתרחשו בגלל לכלוך, שיער או שומן שנתקע בצינורות הביוב. פתיחת סתימות ביוב בבית, יכולה להתבצע על ידי בני הבית, ורק במקרים קשים, להזעיק אינסטלטור מומחה, כדי שיפתח את הסתימה. המקצוענים שירותי אינסטלציה מתמחים בפתיחת סתימות ביוב שונות, בצנרת הביתית, ומגיעים אליכם הביתה, במהירות, על מנת לתקן עבורכם בעיות אינסטלציה שונות וכמובן פתיחת סתימות ביוב.

  סתימות הנוצרות במערכת צינורות הביוב שנמצאים ברחוב מצריכה הערכות גבוהה יותר וידע של האינסטלטורים המטפלים בסתימה. פתיחת סתימות ביוב נוצרת גם היא בגלל לכלוך, או שומן שנסחף במערכת הביוב, או בגלל חדירת שורשים אל מערכת הביוב, וגדילתם שם עד לסתימה של כל מערכת הביוב. כדי לפתוח את הסתימה, צריך להבין מה הבעיה בדיוק, מכיוון שפתיחת סתימות ביוב שנגרמות על ידי שורשים, מצריכה טיפול אחר מאשר פתיחת סתימות ביוב הנגרמת מלכלוך. את הסתימות נפתח על ידי מכשיר ביובית, או שאיבת סתימות בלחץ גבוה, שתפתח את הסתימה ותאפשר מעבר חלק של הביוב בתוך מערכת הביוב.

  המקצוענים שירותי אינסטלציה מתמחים בכל סוגי פתיחת סתימות ביוב, בבית, וברחוב. צוות האינסטלטורים של הצוות שירותי אינסטלציה מצויד בכלים איכותיים, ובידע מקצועי וחדשני לפתיחת סתימות ביוב, ובטכנולוגיה החדשנית ביותר לאיתור מקום הסתימה ולטיפול מהיר בבעיה.

  זקוקים לשירותי אינסטלציה עבור פתיחת סתימות ביוב או כל סיבה אחרת? הצוות שירותי אינסטלציה הם הכתובת הנכונה עבורכם. שירות מהיר, אמין ומקצועי, ברמה גבוהה. התקשרו עוד היום