פתיחת סתימה בכיור – מתחייב למחיר הכי זול

  פתיחת סתימה בכיור

  פתיחת סתימה בכיור- עשה זאת בעצמך?!

  אחת התקלות שמתרחשות לעיתים קרובות היא סתימה בכיור. סתימה בכיור נגרמת כתוצאה מהצטברות של פסולת ושומנים שסותמים את מעבר המים התקין במערכת ויוצרים בסופו של דבר לאחר זמן סתימה בכיור. סתימות הן שם כולל למגוון מקרים ומצבים, לכן בכל מקרה כדאי לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם. במידה והדבר לא מתאפשר, הזמינו בעל מקצוע שיטפל בסתימה ויפתח אותה. ככל שהסתימה חמורה יותר הסבירות שתצטרכו להזמין אינסטלטור מומחה עולה.

  הכירו את המקצוענים שירותי אינסטלציה

  אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה" נשמח להעניק לכם סיוע וטיפול תוך מתן מענה קשוב וערני לכל בעיה שתתקלו בה. אם אתם נמצאים באזור המרכז- פתח תקווה, תל אביב, גבעתיים, רמת גן ומקומות נוספים במרכז הארץ תוכלו לקבל טיפול מהיר וזמין ביותר ללא שהיות ועיכובים, מה שגם שכאשר מדובר בחברה מסודרת אנו מעסקים כמה אנשי מקצוע בתחום, כך שהסיכויים שלכם להימצא ללא עזרה ומענה מהיר הולכים ופוחתים...

  פתיחת סתימות חמורות- רק אצל בעלי ניסיון!

  כאמור, ישנן סוגי סתימות רבים, חלקן ניתנות לפתרון באופן עצמאי וחלקן, החמורות שבהן דורשות טיפול מקצועי הן מצד איתור הסתימה, בדיקת הצנרת בעזרת מכשור מתקדם ופתיחת הסתימה בטכניקות מתקדמות כמו לחץ מים גבוה, לחץ אוויר ועוד. כדי לפתוח סתימה חמורה יש צורף בידע מקצועי ובניסיון וכלן אל תתנו לאינסטלטורים בלתי מנוסים או שאינם ידועים כאמינים מספיק לפתוח לכם סתימות חמורות מכיוון שישנם סיכויים גבוהים שתצטרכו להזמין שרברב נוסף ולהוציא עוד מספר מזומנים לא מבוטל.

  טיפים לפתיחת סתימה בכיור

  אנו רוצים לתת לכם כמה טיפים לפתיחת סתימה בכיור כדי שמקרה הצורך יהיו לכם כלים להתמודד עם הנעשה:

  • בשלב ראשון שפכו מים רותחים על פתח הכיור, הרתיחה של המים בכוחה שלחרר סתימה קלה מהכיור.
  • בשלב השני, אם כמובן השלב הראשון לא הצליח, כסו את החור העליון של הכיור בדבר חזק, מלאו את הכיור במים ונסו לשחרר את הסתימה בעזרת פומפה. הסתימה תשתחרר רק במידה והגורם לה מצוי בקרבת חור הניקוז. אם אכן הגורם השתחרר זרקו אותו לפח האשפה ושטפו את הכיור במים.
  • אם הפעולה לא הועילה תוכלו להיעזר במברג לשחרור הסתימה. במקרה קיצוני ניתן להיעזר בנוזל לשחרור סתימות אך לא למהר להשתמש בו בגלל שהוא עלול לגרם נזק לצנרת.