שחרור ופתיחת סתימה בביוב \ כיור \ אמבטיה

[rev_slider alias="p3"][/rev_slider]

  אחד הדברים המתסכלים שיכולים להיות היא סתימה של הביוב בבית. לפניכם רשימת דברים שיעזרו לכם בפעולה של פתיחת סתימה בביוב. ראשית הכניסו את הפומה ופמפמו מעט את אזור הסתימה. במידה והסתימה קרובה למקום כניסת המים הדבר יגרום פתיחת סתימה בביוב. במידה והפומפה לא הצליחה במלכת פתיחת סתימה בביוב ניתן להיעזר בחומרים פתיחת סתימה בביוב. לרוב הם פועלים בצורה טובה איך יש להשתמש בהם בזהירות מרבית וכמו כן הם פוגעים בצנרת במידה והיא ישנה.

   

  077-6021183

   

  פתיחת סתימה בכיור

  רוב הסתימות בכיור הבית נגרות עקב סתימה של הסיפון. הסיפון הוא חלק מהצינור של הכיור שמטרתו למנוע מחפצים שנופלים אל תוך הביוב לגרור סתימה חמורה יותר וכמו כן הוא עוזר במניעת ריחות רעים שעולים מהביוב. בכדי לפתוח את הסתימה לבשו כפפות מגומי, הניחו דלי מתחת לכיור ושחררו את ההברגה של הסיפון למקומו. לאחר ששחררתם את הסיפון נקו אותו מכל הזבל שהצטבר בתוכו ואפשר להרים מים בכיור כדי לנקות את הצינור שמתחתיו. לאחר מכן סגרו את ההברגה חזרה למקומה (לא לשכוח את הגומי שאחראי על האיטום)ונפתח את המים שנית כדי לוודא שהצנרת אטומה לחלוטין.

  פתיחת סתימה באמבטיה

  ניתן לנסות לפתוח את הסתימה באמבטיה על ידי העברת חוטר במערת הצינורות שיוצאות ממנה. ראשית לפני הכל ננסה לפמפם כמה דקות את הצינור שנסתם. במדיה ומדובר על סתימה קלה פעולה זאת תשחרר אותה. אם פעולה זאת לא גרמה לפתיחת הסתימה פשוט העבירו בצינור הסתום חוטר. חוטר הוא סליל ברזל ארוך שנועד לפתיחת סתימות ואפשר להשיג אותו בכל חנות לכלי עבודה. לאחר שהעברתם את החוטר בצינור מספר פעמים נסו לפמפם שוב באמצעות הפומפה. במידה ותהליך זה לא עובד יש לקרוא לבעל מקצוע שיפתור את הבעיה