פתיחת ביוב בלחץ – יצאת צדיק

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  אז גם לכם חדרו לצנרת הבית או לצנרת הבניין – עלים, שורשים, עודפי מגבונים, שאריות ופסולת או סתם לכלוך לא רצוי מצנרת האינסטלציה של המבנה? גם לכם חדרו לצנרת הבית או הבניין- שומנים ועודפי חומרי ניקוי שלכם או של השכנים שלכם? גם לכם החצר התמלאה בשאריות ביוב מצחין שגורם לכם לאי נעימות ממש, סירחון ועגמת נפש כתוצאה מהצפה של בור הביוב? גם אתם כבר מיואשים מהזמנות של אנשי מקצוע שאמורים לפתוח סתימות ולתת לכם מנוחה מהצפות ומתקלות ביוב וצנרת לפרקי זמן ארוכים?

   

  077-6021183

   

  חשוב לדעת ולזכור, שפתיחת צינור ביוב נחשבת לאחת מהבעיות הנפוצות והמוכרות ביותר, אחת מהתקלות ומהסיבות להזמנת בעל מקצוע- כמעט כל אזרח יזדקק לה בשנות חייו…

  איך פותחים בור ביוב? איך מנזקים אותו? איך פותחים גם את צינורות הביוב? ומהי פתיחת ביוב בלחץ? למה היא נחשבת ההזמנה הנדרשת והמבוקשת יותר? פתיחת ביוב בלחץ- נחשבת לשיטת טיפול מתקדמת ומשמעותית יותר שמתאימה במיוחד ונותנת מענה ראוי ומקצועי, מענה ראוי ונכון גם לסתימות קשות במיוחד וגם לתקלות צנרת מורכבות וקשות הגורמות לנזק מצטבר ובעייתי.

  אז מהי בעצם עבודת פתיחת ביוב בלחץ? מתי זקוקים דווקא לעבודה מסוג זה? מי בעצם אמור לבצע אותה? מה נגרם הנזק מלכתחילה?

  פתיחת ביוב בלחץ היא בעצם עבודה רק למקצוענים ולמנוסים בלבד. היא עבודה למיומנים ולמוכשרים דווקא בתחום זה. לעתים קרובות אנחנו מתבלבלים בין אנשי מקצוע שונים ומזמינים איש שירות שאינו מתאים ואינו ראוי לתקן או לטפל בבעיה הקיימת בביתנו. כיצד? ראשית, יש באמת מקצועות דומים וחופפים שלעתים קרובות קשה מאוד עד בלתי אפשרי לאזרח הקטן והמבולבל- להבחין ולהבדיל ביניהם- לא כל אזרח למשל- יכול לדעת מה ההבדל העקרוני בין עבודתו של האינסטלטור לבין איש הביוב. ובמיוחד איפה נגמרת עבודתו של זה ומחיל תחום אחריותו של האחר.

  לעתים קרובות נדמה לנו שמדובר ב"אותה גברת בשינוי אדרת" או באותו מקצוע בווריאציות ובהבדלים קלים…

  שנית, לא תמיד אנחנו כלקוחות יודעים להעריך נכון וראוי את הנזק האמיתי שנגרם. פתיחת צינורות וסתימות ביוב בתוך הבית עצמו, הוצאת שאריות מזון, שומן, לכלוך ופסולת מכיור המצוי בתוך המבנה, מתוך הסיפון שמורכב מתחת לכיור או/ ו מהצינורות המורכבים בבית עצמו או פתיחת שירותים סתומים – היא כמובן עבודה ראויה ומתאימה לאינסטלטור מקצועי, ראוי ומיומן.

  בורות ביוב בחצר הבית או / ו חצר הבניין – לרוב כבר אינם תחום עיסוקו של השל האינסטלטור או השרברב- הגם שהוא יכול להיות מקצועי מאוד בתחומו, בעל ותק וניסיון רב- בורות ביוב בחצר הם כבר עבודה לשירותי ביובית- אנשים העוסקים בפתיחת בורות ביוב ובשחרור לחצים בהם- הם מיומנים לרוב לאתר את המקור התקלה, את ראשיתה.

  הם ידעו באילו אמצעים טכנולוגיים או מכונות שימושיות לנקוט והם כמובן יעשו עבודה מקצועית, ראויה ומנוסה במינימום זמן ובמקסימום יעילות.

  אלא לעתים קרובות בורות הביוב לחוצים וסתומים באופן מיוחד וקשה מאוד לפתוח את הסתימה.

  לפעמים מדובר בזלזול או בהזנחה של שנים- שימוש בצינורות המים ללא תשומת לב להשלכות שעתידיות לנבוע מהשלכת חפצים ופסולת מיותרת, לפעמים מדובר בתקלה טכנית של בנייה או/ו חוסר תשומת לב לתכנון הבור בעת התשתית ההתחלתית והראשונית.

  ובכל מקרה הנזק שנגרם עתיד להיות קשה ועשקן ולשבש את חייהם של הדיירים בבית או בבניין.

  במקרה של נזק המצטבר שלא תוקן וטופל באופן ראוי בעבר, במקרה של נזק מצטבר שלא טופל על ידי אנשי מקצוע ראויים ומוסמכים, במקרה של נזק המצטבר שלא טופל על ידי אנשי מקצוע ראויים ומוסמכים, במקרה של נזק המצטבר כתוצאה מהזנחה רב שנתית ופגיעה בתשתית של בור הביוב עצמו או בצינורות המובילים אליו.

  במקרה כזה- חובה להזעיק באופן דחוף ומידי- שירותים של פתיחת ביוב בלחץ. מה ההבדל בין שירותים אלה לשירותים של פתיחת בור ביוב רגילים? ברוב המקרים בזמן פתיחת הביוב בלחץ משמשים אנשי המקצוע המיומנים בצינורות לחץ ייחודיים המורכבים ומותאמים למטרה זו באופן ספציפי- כאשר צינורות הלחץ המיוחדים עובדים ופועלים- כראוי באופן שוטף ראוי ונכון- מן הסתם נוצרת הזרמה עיקשת ומשמעותית במיוחד של מים בלחץ גבוה ובעוצמה אדירה – יחסית למשאית הביובית הרגילה והנפוצה- כך שבאופן כזה יכולים אנשי המקצוע להסיר את הסתימות הקשות ואת הנזקים המצטברים הבעייתיים במיוחד. משום שלא כל האנשים מודעים בכלל לצורך של הזמנת שירותי פתיחת ביוב בכלל, ומשום שרוב האנשים כלל אינם מודעים שראוי ורצוי ואפילו חובה להזמין שירותים אלו לא רק לשם תיקון וטיפול של נזק אלא עוד לפני כן לשם תחזוקה שוטפת , ומכיוון שאנשים רבים אינם מודעים בפרט לצורך של הזמנת שירותי פתיחת ביוב בלחץ – אנחנו בחברה שלנו מציעים לכם דווקא את אנשי המקצוע המיומנים, המנוסים והראויים בתחום. אנחנו מציעים לכם שירותי פתיחת ביוב בלחץ באופן מקצועי ונכון, ראוי ונגיש. פנו אלינו ונסייע לכם לאתר את המקצוענים ביותר בתחום פתיחת ביוב בלחץ…