פתיחת סתימה בשירותים, יצאת צדיק

סתימה בשירותים היא חוויה מפוקפקת ביותר שמונעת מכם להשתמש בשירותים. כמובן שמדובר במגבלה קשה ביותר שכן השירותים הוא חדר שימושי ביותר בכל מרחב שהוא, פרטי או עסקי. כדי למנוע אי נעימות שכרוכה בשירותים סתום ולא פעיל, כדאי שתדעו שניתן לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם עוד לפני שאתם רצים להזעיק איש מקצוע. סתימות רבות בשירותים ובכיורים ניתנות לטיפול באופן עצמאי , כל עוד מדובר בסתימה קלה למדי.

 

077-6021183

 

מי אנחנו?

אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה" נשמח לסייע ולעמוד לשירותכם בתקלות שדורשות טיפול מקצועי ומהיר. אנו פעילים מזה שנים באזור המרכז בערים שונות ורבות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה ועוד. השירות שלנו אמין ומקצועי , אנו קשובים לכל בעיה ונכונים לענות ללקוח על כל שאלותיו כדי שיחוש רגוע שהוא מבין ויודע  מהנעשה עמוק בצנרת שמתחת לרצפת ביתו. אנו מאמינים שלא נכון לשמור את המידע בטענה שהלקוח ממלא לא מבין אלא חשוב מאוד לתת ללקוח הרגשה שהוא יודע ומבין ואף אחד לא מוליך אותו שולל. בחברות לא אמינות מספיק ישנם מצבים בהם הלקוח חש שהוא מובל ואין לו כל שליטה על הנעשה ושום ידע בנוגע למצב האמתי של הצנרת.

טיפים לשימוש בפומפה לפתיחת סתימה

אמנם יש מקרים שיש צורך באיש מקצוע אך לעומת זאת קיימים מספיק מקרים בהם תוכלו לעזור לעצמכם. אנו ניתן לכם כמה טיפים לטיפול בסתימה בשירותים כדי שבעת הצורך תוכלו להיעזר במידע לתועלתכם ולא להזמין איש מקצוע על לא דבר.

  • בשלב הראשון הקיפו את השטח המקיף את אסלת השירותים בסחבות ישנות שסופגות רטיבות היטב.
  • רוקנו את מי האסלה עד שיגיעו לגובה שיכסה את הפומפה כשנכניס אותה לאסלה.
  • הכניסו את הפומפה לאסלה כאשר היא מכסה את פתח הניקוז ופמפמו ברציפות במשך 30 שניות. במרבית המקרים הדבר יביא לפתיחת האסלה.
  • במידה והסתימה עדיין לא נפתחה השתמשו בקפיץ ידני עשוי ממתכת, החדירו אותו לעומק האסלה וסובבו בעזרת הידית, סביר להניח שכעת תביאו לפתיחת הסתימה.
  • הורידו את המים כדי לוודא שהסתימה אכן נפתחה.

מקווים שהטיפים יסייעו לכם לטפל בסתימה בכוחות עצמכם, מקרה שהסתימה חמורה או שיש לכם כל תקלה אחרת שדורשת טיפול מקצועי, אנו כאן בשבילכם!