סילוק שורשים

  סילוק שורשים

  הימצאות שורשים בביוב- מה עושים?

  הצפת מי ביוב מצחינים, זיהום אויר וחיידקים. יש לכם סתימה בביוב שנגרמה בעקבות שורשים. מדוע זה קורה וכיצד דואגים לסילוק שורשים?

  סתימות במערכת הביוב הם דבר לא נעים בלשון המעטה. הצפת מי ביוב. אוויר מזוהם וריח צחנה בלתי נסבל תלוי בחלל האוויר. ישנן סיבות שונות לסתימות במערכת הביוב, אך סיבה אחת אופיינית למקרה של סתימות חמורות היא הימצאות של שורשים במערכת הביוב. "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקים שירותי אינסטלציה מקיפים לכל בעיות הביוב השונות ודואגים לסילוק שורשים יסודי במקרה של בעיה זו.

  למה זה קורה?

  באופן כללי צמחים וכמובן שבכלל זה עצים, שואפים למקורות של מזון ומים. בהיעדר מקור מים זמין אחר הם ימצאו את הביוב כמקור נהדר לצורכי השקיה וגם לצורכי הזנה. מי השופכין עשירים בחומרי מזון עקב הימצאות של שיירי פסולת אורגנית בתוכם ולכן שורשי העצים יאתרו אותם בקלות ויזונו מהם. כמובן שבמקרה זה  ששורשי העץ מקבלים אספקת מים ומזון באופן קבוע זה רק גורם להם לגדול ולצמוח עוד יותר.

  מה עלול לקרות?

  כתוצאה מחדירת השורשים מתרחשות בעיות שונות במערכת הביוב. מסתימות קלות ועד לסתימה קשה של כל קו הביוב. במקרים אחרים מציאות השורשים במערכת הביוב גורמת לעיוותים והתעקלויות בצנרת ובמקרים קיצוניים עלולה לגרום לפיצוץ של כל קו הביוב ולקריסה מוחלטת.

  כיצד פותרים את הבעיה?

  כדי לפתור בעיה של שורשים בביוב יש צורך להיעזר בשירותי אינסטלציה מתקדמים. חברת  "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מחזיקה ברשותה את משאית הביובית המיועדת לפתור את כל הבעיות הקשורות למערכת הביוב. פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, שאיבת בורות שומן וכמובן גם מומחית בסילוק שורשים.

  ישנן שיטות שונות הנועדות להתגבר על בעיית השורשים בצנרת: חיתוך מקצועי של השורשים, קטילת השורשים ועוד. תחילה עושים ניקוי שורשים באמצעות שאיבות ביוב, או שטיפת ביוב- זרם מים בלחץ חזק מאוד מוחדר לקו הביוב, פעולה זו גורמת לפתיחת סתימות שהצטברו והיא גורמת לסילוק השורשים  החוצה.

   בכל מקרה של שורשים בביוב צרו קשר עם "המקצוענים שירותי אינסטלציה" ואנו נדאג לסילוק שורשים מקצועי ויעיל.