משחרר סתימות ביוב – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  מתי יש להזמין משחרר סתימות מקצועי לשחרור הביוב? ממה נוצרות בכלל מלכתחילה סתימות אלו? איך משחררים אותן? מערכת הצינורות והביוב במבנים – פרטיים, ציבוריים ומוסדיים היא מערכת מורכבת ומסועפת המהווה תשתית ויסוד למבנה כולו. כידוע, בזמן בניית מבנה- כל מבנה באשר הוא- עוד לפני השמת היסודות וקיבוע המבנה בפועל- כחלק מעבודת התכנון המוקדמת, כחלק מתכנון אדריכלי והנדסי כאחד- יש חשיבות עצומה לתכנון מוקדם וראשוני של מערכות היסוד- חשמל, תשתיות רשת, קווי מתח וכמובן- רשת צינורות הביוב.

   

  077-6021183

   

  על כן, מערכת הביוב כשלעצמה נחשבת לאחת המערכות המשמעותיות, הבסיסיות והמשמעותיות בכל מבנה שהוא.

  לרוב בעיית תחזוקה שוטפת של בית ובעת שימוש יומיומי של כל אדם בכל מבנה – נוצרת שחיקה טבעית ומקובלת של המערכת כולה ושל מערכות צינורות הביוב בפרט.

  מערכת הצנרת והמים כוללת כמובן את כיור המטבח וכיור האמבטיה, צנרת האינסטלציה הקשורה אף היא לבתי השימוש – הכוללים לרוב גם הם כיור בפני עצמם, אמבטיה וחדרי רחצה- מערכת צינורות פנימית זו המצויה בתוך המבנה פנימה – הגם שהיא מורכבת ומסועפת בפני עצמה- אינה עומדת כידוע בנפרד ובמנותק אלא מחוברת באופן ישיר ובלתי אמצעי למערכת הביוב החיצונית המהווה את תשתית המבנה.

  תארו לעצמכם- מבנה מורכב ומסועף- מערכת ביוב לא של בית פרטי, אלא של מבנה ציבורי משותף- כגון: בית ספר, בית חולים, מוסד או פנימייה- מיותר לציין, שכחלק מתכנון מוקדם של כל בניית מבנים אלו- היה חשוב להקפיד ולבחור כבר בשלב התכנוני הרצוי והמקובל- איש אינסטלציה אחראי ובעל ניסיון מרבי על מנת שיוכל להעניק שירות גם לחיבור נאות ומדויק לרשת הביוב המרכזי.

  חשוב מאוד לזכור ולשים לב, בור הביוב והצינורות המקושרים בו – מחוברים איתו הם למעשה חלק מהתשתית הראויה המהווה בסיס יסודי לשימוש תקין במבנה כולו. לכן, כאשר יש תקלה או קלקול בתשתית זו- אין אפשרות עוד להשתמש בצינורות המים של המבנה ולפעמים להשבתה או חוסר יכולת תפקודית, שימושית מוחלטת.

  לכן, חשוב מאוד להקפיד במיוחד כחלק מהתחזוקה השוטפת הראויה- אם של בעל הבית הפרטי ואם של איש התחזוקה המקצועי של המוסד או מבנה הציבור- להקפיד על שחרור סתימות ביוב – כבר בשלבים הראשוניים שלהן ובשום פנים ואופן לא להמתין להצפה או חלילה לתקלה משמעותית שעלולה לגרום לעוגמת נפש ולהוביל לתקלות שימושיות רבות.

  אז מה צריך לעשות? פשוט מאוד – ברוב בורות הביוב מצטברים כחלק מהשימוש הנפוץ, היומיומי- שיירי פסולת של שומנים, חפצים ומזון שנזרק ונשטף עם צינורות הביוב. בתחילה הנזק זעיר וכמעט שלא ניתן להבחין בו, אלא שלאט לאט עם טבע הדברים- כמו בכל הזנחה- הפסולת מצטברת בתוך בור הביוב ונאספת למצב שבו עלולים בכל רגע לפרוץ מי הביוב.

  מה עושים? כבר ברגע שהבחנו בסתימת ביוב ולו הקלה ביותר- חובה לקרוא ולהזמין במהירות האפשרית למשחרר סתימות ביוב- רק המקצועיים יוכלו לתת לכם מענה הוגן וראוי.

  בחברה שלנו- אנחנו מציעים לכם- אנשי שירות ראויים, מנוסים, אדיבים ואחראיים כדי שתוכלו לישון בשקט בלילה ותבינו שאתם בידיים טובות.