מערכת הביוב

מערכת הביוב היא אחת המערכות המורכבות ביותר שקיימת. מערכת שרובנו אפילו לא חושבים עליה יותר מדי ביום יום. ועם כל זאת, היא אחת מהמערכות החשובות בהם משתמשים מיליארדי בני אדם בעולם, והיא עתיקה  וקיימת כבר שנים רבות.

 

077-6021183

 

מערכת הביוב היא מערכת מורכבת של צינורות, שמטרתן להביא שפכים מהבית, או העסק אל מרכז לטיהור שפכים, שם יטפלו בשפכים על ידי מחזורם למערכות שונות. מערכת הביוב קיימת כבר מאות שנים, בארצות רבות. מערכת הביוב המודרנית, היא אחת מאבני הבניין למהפכות הרבות שקרו בעת החדשה בערים ובמדינות שלמות. והיא אחראית גם על עלייה ברמת הבריאות וההיגיינה הכללית.

את מערכת הביוב מתחזקים אינסטלטורים, שעובדים או עם הרשות המקומית במקרים של טיפול במערכות ביוב עירוניות גדולות, או אינסטלטורים פרטיים שעובדים במערכות ביוב קטנות יותר, של בית, או של בניינים, מרכזי תעשייה ועוד.

חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה היא אחת מחברות הוותיקות והאיכותיות בתחום האינסטלציה העירוני, עם ידע מורכב, וניסיון רב, במערכות אינסטלציה מורכבות. המקצוענים שירותי אינסטלציה נותנים מענה לכל בעיות מערכת הביוב, החל בפתיחת סתימות, שאיבות ביוב, עבודה עם ביובית, ועד להסרת שורשים ממערכות הביוב, תיקון מערכות ביוב ושאיבת בורות שומן למסעדות.

פתיחת סתימות במערכת הביוב

אחת מהנזקים העיקריים שקורים במערכת הביוב, הן הסתימות. סתימות נגרמות מלכלוך שנסחף אל תוך מערכת הביוב וסותם אותה. הלכלוך יכול להיות שיער, עטיפות שונות, וגם שומן. השומן שנוטה להתגבש ולהיצמד יחד בסביבה מימית, מתגבש בתוך מערכת הצינורות, וסותם אותן, וכל מונע מעבר של מים בתוך הצנרת. פתיחת סתימות נעשית על ידי אינסטלטור מומחה מהמקצוענים שירותי אינסטלציה.

שאיבות ביוב וביובית

סתימות במערכת ביוב גדולה יותר, כמו מערכת ביוב של בניינים, או שכונות קטנות,  מצריכה גישה מעט שונה, בסתימות במערכות אלו נבצע פעולות לפתיחת מערכת הביוב על ידי שאיבות ביוב, המתבצעות על ידי ביוביות. שהן משאיות קטנות ששואבות או פותחות את מערכת הביוב בלחץ גבוה. המקצוענים שירותי אינסטלציה מספק שירותי ביובית.

מחפשים מומחים במערכת הביוב? המקצוענים שירותי אינסטלציה הם הכתובת הנכונה עבורכם.