יש סתימה בביוב? יצאת צדיק

[rev_slider alias="p8"][/rev_slider]

  פותרים בהצלחה את כל בעיות הביוב!

  מערכות האינסטלציה הביתיות כמו גם העירוניות, הן מערכות מורכבות. כאשר מתקינים את המערכות הללו, כמו גם כאשר נוצרת בהן תקלה כלשהי, יש לטפל בהן בעזרת איש מקצוע, אינסטלטור בעל ניסיון, אשר מכיר את התחום ומיומן בו, ואשר יוכל לטפל בכל בעיה במערכת. תושבי תל אביב, למשל, מזמינים לעיתים קרובות אינסטלטור בתל אביב, על מנת לטפל בסתימות, בנזילות, בהצפות, ברטיבויות ובשלל בעיות אחרות בצנרת.

   

  077-6021183

   

  יש סתימה בביוב? אולי העצים הם האחראים על הבעיה

  סתימה בצנרת היא אחת הבעיות הנפוצות במערכות האינסטלציה השונות. כאשר הסתימה היא בכיור המטבח, למשל, סביר להניח שהצינור שתחת הכיור סתום, וששחרור של הגורם לסתימה יפתור את הבעיה בקלות. אך אם הסתימה היא באסלה או בצנרת הביוב העירונית, הבעיה עלולה להיות מורכבת יותר. שאיבת ביוב פשוטה לא תמיד פותרת את הבעיה, משום שלעיתים קרובות הסיבה לסתימה היא הימצאות של שורשים בביוב, אשר מגיעים לשם מן העצים הנטועים ברחוב. במצב כזה, יש צורך בעבודת אינסטלציה מתקדמת, אשר כוללת גם שימוש בביובית, בדרך כלל.

  איך מטפלים בשורשים בביוב?

  כאמור, כאשר מזמינים אינסטלטור בתל אביב על מנת לטפל בבעיה של שורשים בביוב, יש להזמין גם ביובית, על מנת שניתן יהיה לטפל בבעיה בצורה יעילה ומהירה. אינסטלטור אשר מזהה שורשים בביוב, יעשה שימוש בביובית על מנת לבצע, בשלב ראשון, שאיבות ביוב, ולשאוב את שאריות המים והלכלוך שבתוך הצינור, עד שניתן יהיה להגיע למקום החדירה של השורשים אל הביוב. לאחר מכן, האינסטלטור יחתוך את השורשים הבעייתיים מתוך צינור הביוב, על מנת לאפשר למי השופכין לזרום בצינור בצורה תקינה. אך החיתוך בעצמו אינו מספיק, משום שהעץ עדיין עומד באותו המקום, כך שסביר להניח שבתוך מספר שבועות, השורשים יגדלו שוב ויסתמו שוב את צינור הביוב. לכן, במסגרת הטיפול בשורשים, יש לפזר על שאריות החומרים חומרי הדברה מתאימים, אשר ימנעו מן השורשים הבעייתיים לחזור ולגדול, ויפתרו את הבעיה שבצנרת הביוב העירונית.