התקנת כיור מטבח – יצאת צדיק

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  מתי אנחנו נזקקים בכלל להתקנת כיור במטבח? האם ההתקנה מתבצעת רק בשיפוץ כללי של חדר המטבח? האם התקנת הכיור יכולה להוות שיפוץ ושדרוג בפני עצמה? במה זה כרוך?

   

  077-6021183

   

  לאורך שנותיו של אדם- לרוב הוא יעבור לפחות דירה אחת בחייו. בזמן מעבר הדירה או בעת השיפוץ לרוב נדרש תיקון, שדרוג, שיפוץ וטיפול במבנה הקיים.

  במקרים רבים השיפוץ והבנייה יהוו חלק בלתי נפרד שח מעבר הדירה, ועל כן הם יעמדו בבסיס הרחב של בעלי מקצוע ושל תוספות, שדרוגים ותיקוני מבנה נוספים במבנה הקיים.

  במקרים רבים במיוחד אחד החדרים המשופצים והמשודרגים במיוחד יהיה חדר המטבח של הבית. מדוע דווקא המטבח? כידוע וכמקובל, המטבח הוא אחד מחללי העבודה המשומשים ביותר בין חדרי הבית כולו, הוא מהווה פעמים רבות אבן שואבת למשפחה כולה, ובמקרים רבים הוא אף נחשב מעין "מדורת השבט" ממש בשל היותו בפועל אחד החדרים המרכזיים, השימושיים והמקובלים ביותר ובאופן מוחשי החלל שבו באופן מוחשי וקבוע ירוכזו בני המשפחה או/ו הבית כולם.

  כמו כן, כידוע עיצוב חדרי המטבח הוא עיצוב סגנוני בעיקר בשל בחירה של טעם אישי ובשל אווירה משפחתית שונה של כל משפחה ומשפחה – כל משפחה והסגנון הייחודי לה. כידוע, ישנם סגנונות רבים שונים ומגוונים לרוב חדרי המטבח- החל מחדרי מטבח בסגנונות יוקרתיים ומרשימים, חדרי מטבח בסגנונות מודרניים בעלי קווי מתאר וסגנון עכשווי, ייחודי ועיצובי התואם את רוח התקופה והטרנדים המקובלים, דרך חללי מטבח קלאסיים המהווים חדרי מטבח נורמטיביים ורב שנתיים שלא נתפסים בדרך כלל לאופנה או לטרנד כזה או אחר. וכמובן- כלה במטבחים בעלי סגנון כפרי הנובעים מתפיסת עולם רגועה ושלווה, תפיסת עולם שבאה לידי ביטוי במיוחד בתחושה של חזרה לטבע ולמקורות.

  אז איזה סוג של מטבח אתם אוהבים? לאיזו דרך עיצובית אתם מתחברים? בעת שיפוץ המטבח- כמובן, ארונות המטבח ובפרט חברת המטבחים שתיבחר על מנת לעצב ותבנה אותם ובסופו של דבר תספק אותם בפועל לבית הקיים- הם המוקד המרכזי מטבע הדברים. ארונות המטבח הם החללים המרכזיים לאחסון, הם המראה העיקרי והבולט במיוחד בחלל חדר זה ולכן הם מהווים את שיקול הדעת ואת מרב תשומת הלב בעת השיפוץ או/ ו הבחירה. יש לשים לב ולזכור, שמחירו של מטבח במקרים רבים עשוי להגיע אפילו לעשרות אלפי שקלים ומעצם העובדה הזאת – ראשית אנחנו כמובן ממליצים בעת חיפוש חברת מטבחים המקצועית והאמינה שתבצע עבורכם את העבודה ובעת איתורה- נסו למצוא חברה רצינית, מוכרת ובעל ניסיון רב על מנת להתאים את ארונות המטבח שאתם מעוניינים בהם לחלל הקבוע והקיים.

  כמו כן, בעת עיצוב ארונות המטבח וקביעת הדגם שלהם – יש לזכור ולא לשכוח את האביזרים הרלוונטיים הנלווים שמהווים חלק בלתי נפרד ממראה המטבח ומחללו הפונקציונלי. לדוגמה- חיפוי הקיר באמצעות חומר שימושי תואם על פי בחירת הלקוח, צרכיו וסגנונו האישי- שיש, זכוכית, אבני קרמיקה ועוד.

  בנוסף לכל אלו- יש כמובן לחפות ולהניח באמצעות חברת שיש את דגם השיש הרצוי והנבחר התואם למטבח ולארונותיו ולבסוף מגיע שלב התקנת כיור המטבח.

  במקרים רבים חברות המטבחים- תמורת תשלום נוסף- יהיו מוכנים לבצע עבורכם גם את ביצוע חיפוי הקיר ו/ או התקנת השיש כחיפוי ארונות ומשטח עבודה ו/ או התקנת כיר מטבח.

  אנשים רבים כלל אינם ערים ואינם מודעים לעובדה הפשוטה שהתקנת כיור המטבח היא אחת מהמלאכות המשמעותיות והזהירות ביותר שמחייבות הקפדה ודיוק במיוחד בעבודת הגימור של המטבח כולו. אי ההקפדה על איטום, גודל, דיוק עלולה להוות את אחת הסיבות העיקריות בסופו של דבר לנזקים עתידיים ולעוגמת נפש בעת השימוש הקבוע במטבח. מדוע?

  כידוע, כיור המטבח הוא המקורות המשמעותיים והעיקריים ביותר למעבר המים הראשי בבית, במוסדות ציבוריים ועסקיים. רוב הזמן כיור המטבח עשוי להיות משומש על ידי אנשים שונים במטלות יומיומיות- בגלל שטיפת כלים, נטילת ידיים, רחיצת אביזרי מטבח, חפצים, דברי מאכל, שטיפת פנים ועוד.

  המים הזורמים ישירות מהברז אל הכיור ועוברים באופן טבעי אל צינורות המים המותקנים בתחתיתו ומשם אל צינורות הביוב החיצוניים- הם מים טבעיים, יומיומיים ומקובלים. על כן, רבים שוכחים שהחיבור בין הכיור לשיש שעליו הוא מונח, בעיקר במקומות החיבור שבהם עלול להיווצר איטום ראוי או פגום. רבים שוכחים שהחיבור הלכאורה טבעי בין הכיור לבין הסיפון המצוי תחת הכיור- כל אלו הם "מקומות" המועדים לפורענות, וחס ושלום עלולים להוביל לסדקים, לנזילות ולפגמים באם חברת המטבחים או איש התקנת כיור המטבח לא עשו את עבודתם בהקפדה, בדיוק ובאופן המקצועי ביותר.

  כאשר מתחיל להיווצר מצב שבו יש תקלה בהתקנת כיור המטבח- אז מתחילות לצוץ בעיות ותקלות בשימושי הכיור, השיש, הארונות.

  כאשר התקלה כבר צצה וצפה- תרתי משמע- המחיר, עוגמת הנפש ואי הנעימות שעלולה להיגרם- כל אלו כמובן מיותרים והיו יכולים להימנע לולי הבחירה באיש מקצוע פחות ראוי.

  אנחנו מציעים לכם איש להתקנת כיור במטבח. אנחנו מקפידים על אנשי מקצוע ראויים, מקצועיים, אדיבים. אנחנו מקפידים על אנשי מקצוע שמבינים ללבכם ויודעים מה הם החששות שלכם, ועל כן יעשו הכול- גם שתהיו מרוצים מעבודתם המקצועית, גם יתנו לכם אחריות ארוכת טווח והכול במחירים הוגנים ורצויים.