התקנת כיור חדש – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p7"][/rev_slider]

  התקנת כיור חדש

  התקנת כיור חדש במטבח או בחדר האמבטיה דורשת אינסטלטור מומחה. אילו שיטות התקנה יש לכיורים חדשים?

   

  077-6021183

   

  תחום האינסטלציה הוא רחב מאוד וכולל בתוכו תחומים רבים: התקנה, תחזוקה וטיפול בכל הקשור לצנרת, תשתית האינסטלציה ומערכות הביוב בבתים פרטיים, במבנים ציבוריים וברחובות. גם אם אתם לא זקוקים למשאית הביובית לביצוע שאיבות ביוב, עדיין תזדקקו לאינסטלטור אם אתם רק רוצים להתקין כיור חדש.

  התקנת כיור חדש

  כיור במטבח או בחדר האמבטיה הוא איזור פעיל מאוד בבית. כיור מטבח צריך להיות עמיד במיוחד מול פגעים שונים כמו כלים הנערמים בו וכדומה. אולם, לעיתים למרות עמידותו של הכיור מתגלות בעיות כמו סדקים העלולים להביא לנזילות של מים מתחת לכיור ואז מתעורר הצורך לבצע התקנה של כיור חדש.  אם אתם מתגוררים בתל אביב הזמינו אינסטלטור בתל אביב לביצוע ההתקנה של הכיור החדש.

  ישנן מספר שיטות התקנה:

  התקנה שטוחה

  התקנה זו היא הפופולארית ביותר, הכיור נמצא בגובה משטח השיש או טיפה נמוך יותר, זוהי התקנה הכי נוחה מבחינת גריפת מים ולכלוך לכיור. לצורך התקנה זו יש צורך להיעזר בבעל מקצוע מיומן ומנוסה מכיוון שיש צורך לבצע חיתוכים בשיש לצורך התאמת הכיור החדש.

  התקנה עילית

  הכיור מונח על השיש וישנו רווח המפריד בין הכיור לשיש, זוהי התקנה פחות נוחה מבחינת גריפת מים ולכלוך מכיוון שנוצרת מדרגה והפרשי גובה בין השיש לכיור.

  התקנה תחתית

  הכיור מודבק לשיש בחלקו התחתון. צורת התקנה הפותרת את בעיות גריפת המים והלכלוך של התקנה עליונה.

  אם אתם מתקינים כיור חדש בהתקנה תחתית- כפי שקורה ברוב המקרים, תצטרכו להיעזר בשירות של בעל מקצוע, אינסטלטור מומחה שיתקין עבורכם את הכיור בצורה מקצועית ויסודית. התקנה של כיור חייבת להיעשות בצורה מדויקת מאוד מכיוון שהוא צריך להיות אטום ביסודיות שלא יהיו נזילות וטיפטופים של מים.

  אם אתם גרים בתל אביב בררו על אינסטלטור בתל אביב. חברות רבות מספקות שירותי אינסטלציה שונים בינהם שירותי ביובית, שאיבות שומן ועוד וכמובן מספקות אינסטלטורים לבית הלקוח להתקנה של כיור חדש.

  אם אתם זקוקים להתקנת כיור חדש הזמינו אינסטלטור מקצועי.