הצפות ביוב בתל אביב – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p34"][/rev_slider]

  לעיתים בחודשי החורף, יהיו הצפות בעיר תל אביב. מי הגשמים יחדרו למי הביוב, וכך מי הביוב ובורות הניקוז יעלו על גדותיהם, ובעיר תהיה הצפה. כל הצפה כזו איננה נעימה. אמנם, אנו מגיעים מהר מאוד, אך בינתיים הדיירים סובלים, ונוצר סיכון למחלות.

   

  077-6021183

   

  הצפה בחודשי הקיץ- ממש לא נעימה:

  הצפה יותר גרועה מהצפות בחודשי החורף, הם הצפות המתרחשות בחודשי הקיץ. בחודשים אלו, חם מאוד, והלחות גבוהה. גם כך בלתי נסבל להסתובב ברחובות תל אביב בקיץ, וכאשר יש ריח של ביוב, המצב בלתי נסבל לחלוטין.

  למה יש הצפות בביוב בבתים ישנים?

  לצד הבניינים החדשים בעיר תל אביב, ישנם שכונות ישנות מאוד. בשכונות אלו, ישנם תשתיות ביוב ומים של למעלה מעשרות שנים. חלק מתשתיות אלו ישנות מאוד, ונוטות להתפורר. לכן, פעמים רבות, כל לכלוך או ענף הנופל לבור הביוב בחצר, יגרום לסתימה ולהצפה. לכן, אנו מטפלים בכל הצפה שנוצרת. אולם, הדרך הטובה ביותר למנוע הצפות, היא להחליף לגמרי את הצינורות הישנים והרקובים, בצינורות חדשים ואיכותיים, ובור ביוב חדש.

  לפעמים צריך לשנות לגמרי את מיקום שוחת הביוב:

  הבעייה בבתים הישנים של נווה צדק בתל אביב, היא שהתשתית נבנתה לפני עשרות שנים, אך המצב השתנה לגמרי. בור הביוב הונח במקום שהיה ריק, והיום הוא מלא בעצים ובתים ושיחים. לכן, לפעמים יש צורך לאתר מקום חדש ומתאים יותר לבור הביוב. המיקום האידאלי, הוא מקום שילדים פחות משחקים בו, ואין צמוד אליו עצים.

  שורשי העצים גדלו וסתמו את בור הביוב:

  בעיה נוספת בחצרות הישנים של נוה צדק בתל אביב, היא שכאשר הניחו את בור הביוב, גם העצים שבחצר היו צעירים הרבה יותר. עם השנים, גדלו שורשי העצים, עד שהם מצליחים לסדוק את שוחת הביוב, ולחזור לשוחה וליצור סתימה. לכן, המומלץ במקרה כזה, הוא להעתיק את תשתיות הביוב למקום ללא עצים.

  אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", מומחים בטיפול בתשתית ישנה ורקובה. ההמלצה שלנו תמיד, היא להחליף תשתית ישנה בתשתית חדשה. אנו מומחים בהעתקה של בורות ביוב לכל מקום אחר בחצר שלכם.

  זקוקים לאינסטלטור בגלל הצפת ביוב בתל אביב? צרו עמנו קשר, ונתן לכם טיפול יסודי.