הסרת שורשים בביוב – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  פתיחת סתימות שנגרמו בעקבות שורשים בביוב

  סיבות רבות קיימות לסתימות בביוב- לכלוך, שומנים או חומרים בלתי מתכלים שנכנסים לצנרת, צנרת ישנה ואפילו שורשים של צמחים הנכנסים לביוב גורמים לסתימות או במקרים הגרועים יותר להצפות מי ביוב. לכל תקלה מענה משלה, ובמקרה של סתימה כתוצאה משורשים הפתרון הוא הסרת שורשים בביוב.

   

  077-6021183

   

  למה זה קורה?

  צמחים כידוע זקוקים למים כדי לגדול, כאשר צמח ננטע באדמה הוא שולח את שורשיו לכל עבר בחיפוש אחר מקור מים. צמחים עדינים כמו פרחים, עשב ושיחים מסוימים מסתפקים במעט מים ושולחים את שורשיהם למרחקים קצרים ולא עמוקים, צמחים אחרים כמו עצים ושיחים גדולים וחזקים צורכים יותר מים ושורשיהם נטועים עמוק בקרקע. מקור מים נפלא וזמין לעצים ושיחים חזקים בגינות הפרטיות והציבוריות הוא כמובן הביוב, הצמח שמגלה את מי הביוב, מפתח את שורשיו בתוך הביוב ויוצר סתימה המכריחה הסרת שורשים בביוב.

  איך אדע שזו סיבת הסתימה?

  אינסטלטור טוב אשר מבין בפתיחת סתימות יאתר את מקור הבעיה בנקל באמצעות ציוד חדשני ומתקדם כדוגמת מצלמה הנכנסת לצינורות הביוב. אך גם אתם ללא ציוד מצאים וללא פתיחת מכסי ביוב תוכלו לשער את היתכנותה של בעיה זו במקרה וליד מכסה הביוב נשתל עץ או שיח. כלל אצבע- עץ או שיח שמרימים מדרכות וכבישים- בהכרח גם יחדרו את הביוב. דרך נוספת להבין ששורשים בביוב זוהי סיבת הסתימה היא סתימות חוזרות ונשנות והצפות במקלחת.

  איך נעשית הסרת שורשים בביוב?

  הסרת שורשים בביוב נעשית במספר דרכים. האפשרות הקלה יותר להסרת שורשים בביוב היא השיטה הכירוגית בה מתבצעת כריתת שורשים באמצעות מסור. שיטה נוספת להסרת שורשים בביוב היא השיטה כימית- בה חודרים לשורשי הצמח חומרים כימיים הגורמים להם לקמול ולמות, שיטה זו מועילה לטווח ארוך יותר אך פוגעת בצמח קשות.