החלפת אמבטיה – שירות מהיר ומקצועי

[rev_slider alias="p5"][/rev_slider]

  החלפת אמבטיה – מבצעים במקצועיות!

  בחדר האמבטיה נמצאים מספר פריטים אשר חשובים לתפקוד היומיומי שלנו: כיור, אסלה, מקלחון, ברזים וכמובן – אמבטיה. לעיתים, בעלי הבית מעוניינים לבצע שיפוץ כלשהו בחדר האמבטיה, אם על מנת לתקן תקלות שמתרחשות בחדר האמבטיה, ואם על מנת לחדש, לרענן וליצור שינוי עיצובי. אינסטלטור בתל אביב הוא איש המקצוע אשר מוזמן לבצע את  העבודות השונות הנדרשות בחדר האמבטיה.

   

  077-6021183

   

  החלפת אמבטיה – מדוע?

  במקרים רבים, אנשים מבצעים תהליך של החלפת אמבטיה. תהליך כזה צריך להיעשות על ידי אינסטלטור מומחה, משום שמדובר בעבודה מורכבת, אשר דורשת מיומנות והיכרות מעמיקה עם צנרת המים וצנרת הביוב גם יחד. החלפת אמבטיה נעשית ממגוון סיבות: לעיתים מדובר פשוט ברצון להתחדש בעיצוב חדש. במקרים אחרים, ההחלפה נעשית בגלל שבר או נזק כלשהו שנגרם לאמבטיה הקודמת. במקרים אחרים, החלפת אמבטיה נעשית בעקבות בעיות במערכת הביוב, ולעיתים, כאשר היה צורך בתהליך של שאיבות ביוב או בשימוש אחר בציוד של ביובית, האמבטיה יצאה מכלל שימוש, ויש להחליף אותה.

  החלפת אמבטיה – איך?

  כאמור, חשוב להזמין אינסטלטור מומחה על מנת לבצע החלפת אמבטיה. התהליך של החלפת אמבטיה נעשה במספר שלבים. ראשית, יש להוציא את האמבטיה הנוכחית – תהליך שכרוך בשבירה, בהריסה וכמובן בטיפול במקצועי בצנרת אשר מתחברת אל האמבטיה עצמה. בשלב הבא מבצעים תיקונים בצנרת, אם הם נדרשים. בשלב זה לעיתים מתגלות בעיות, או דברים שעלולים להוביל לבעיות, במערכת הביוב. זהו השלב שבו ניתן להביא למקום ביובית, ולטפל בבעיות הביוב תוך ביצוע פעולות כמו שאיבות ביוב וכדומה. לאחר שהתיקונים הושלמו והאזור נקי, ניתן להתקין את האמבטיה החדשה. אינסטלטור בתל אביב בעל ניסיון בתחום יוכל להתקין את האמבטיה החדשה בצורה יעילה, מהירה וחלקה, ללא בעיות וללא תקלות.

  הלבשת אמבטיה

  לעיתים יש צורך או רצון בהחלפת האמבטיה, אך אין צורך בתיקונים מרחיקי לכת. במקרה כזה, אפשר לחסוך הרבה כסף וגם הרבה מאד עבודה ולכלוך, באמצעות תהליך של הלבשת אמבטיה, שבו, פשוטו כמשמעו, מלבישים אמבטיה חדשה, קטנה מעט מן הקודמת – בתוך האמבטיה הקודמת, עם כל החיבורים הנדרשים.