ביובית

  ביובית

  שמירה על מערכות ביוב תקינות חיונית לשמירה על היגיינה בבתים שלנו וברחובות שלנו. מערכות הביוב העירוניות, הן מערכות ביוב מסובכות, וגדולות, שצריכות תחזוקה מתמדת. שמירה על מערכות ביוב פתוחות, מונעת הצפות של ביוב, מתוך צינורות הביוב. מערכת הביוב העירונית, מספקת שירותי ביוב למאות אלפי בתי אב, ולכן שמירה על תחזוקה שלה חיונית , כדי לשמור על מערכת ביוב מתפקדת ועובדת בצורה סדירה.

  כיצד נשמור על מערכת ביוב פתוחות ותקינות?

  הדבר החשוב לשמירה על מערכות ביוב היא על ידי הרחקת שומן ממערכת הביוב. הדבר נכון גם לכיור שלנו במטבח, וגם למערכת הביוב השכונתית, והעירונית. השומן נוטה להתגבש ולהפוך למוצק בתוך הצנרת, ובמשך הזמן יוצר פקק שסותם את מערכת הביוב. לכן, מסעדות, ובתי קפה, שמשתמשות הרבה בשמנים שונים, מחויבות להחזיק מערכת בורות שומן, אליהם מורחקים השמנים השונים בתום השימוש בהם. הרחקת השמנים נעשית על ידי חברה מקצועית, שעומדת בתקנים של משרדי הממשלה. במידה וחודר שומן אל המערכת, יש צורך לבצע שאיבות ביוב, על ידי ביובית כדי לשחרר את הסתימה, או פתיחת סתימות ביוב בלחץ גבוה, כדי לשחרר את הפקק, ולהחזיר את מערכת הביוב לפעילות.

  האינסטלטור המקצועי משפצי חדר האמבטיה אכפתיים מביצוע העבודה עם הנכונות לעזור שיודעים לפתוח סתימות ביוב תוך כדי החלפת צינורות הברזל

  פתיחת קווים של ביוב נעשית כל הזמן, וגם בגלל חדירת שורשים שונים אל מערכת הביוב. חדירת שורשים אל מערכת הביוב מחייבת טיפול עדין ומקצועי על ידי הסרת השורשים בשיטה ייחודית, אטימת הצינור מחדש ומניעת הישנות שורשים במערכת הביוב. במידה ויש נזק שלא ניתן לתקן על ידי פתיחת קווים של ביוב או שאיבות ביוב, יש צורך לבצע החלפת קווים למערכת הביוב. במצב זה, יש לחפור את המערכת, ולהחליף את הצינורות הפגומים. החלפת קווים נעשית כאשר אין שום פתרון אחר, כדי לטפל במערכת הביוב.

  האינסטלטור המקצועי המתקינים של מסנני המים אמינים עם מתן אחריות לעבודתם שיודעים לפתוח סתימות ביוב תוך כדי שיפור הניקוז של המרזב

  שמירה על מערכת ביוב תקינה, ומניעת סתימות ביוב מונעת את הצורך לבצע שאיבות ביוב, ופתיחת סתימות ביוב במערכת. אומנם, תמיד יהיה צורך לחזק את המערכת, ולנקות אותה על ידי ביובית, אבל תחזוקה נכונה, ומניעת סתימות על ידי פעולות פשוטות, מונעת נזקים ארוכי טווח למערכת הביוב שלנו.