ביובית נמוכה – מתחייב למחיר הכי זול

  ביובית נמוכה לשאיבת הביוב

  חברת ה"צוות שירותי אינסטלציה", החליטה לדאוג לכם לייבוש מלא של הצפות ביוב, ולכן רכשה רכבי ביובית. רכבים אלו, עוזרים מאוד בהצפות, או בניקוי עמוק של קווי ביוב. רכבים אלו מתאימים לשאיבה כאשר בור הביוב נמצא בחצר הבניין או הבית, אולם, מה עושים כאשר בור הביוב נמצא דווקא בתוך חניון נמוך? לשם כך, רכשנו גם ביובית נמוכה לחניונים.

  ביובית בגובה נמוך יותר מהרכבים הרגילים:

  בשביל שנוכל לשאוב לכם את מי הביוב גם ממקום קשה יותר כמו החניון, רכשנו משאית ביובית אשר גובהה נמוך יותר מגובהה של משאית ביובית רגילה. משאית ביובית רגילה, הינה משאית גדולה ומסיבית, וגבוהה, כמו משאיות להובלת מלט. לעומת זאת, ביובית לחניונים, הינה משאית ארוכה יותר. מיכל משאית זו, ארוך יותר ממיכל משאית רגילה, על מנת שיהיה אפשר למלא את המשאית באותו כמות נוזל, כמו שממלאים משאית רגילה.

  משאית יקרה יותר, שתתן לכם מענה:

  אמנם, עלות הזמנת משאית ביובית רגילה, הינה זולה יותר מעלות של הזמנת ביובית נמוכה, אך כאשר אין ברירה, אנו נביא משאית מותאמת לגובה של החניון. צריך להבין, שאמנם גובה הביובית לחניון, הינו נמוך יותר, אך איכות הפעולה לא שונה מהביובית הרגילה. גם ביובית לחניונים, מרוקנת לחלוטין את כל הצפות הביוב, ומבצעת אותה שטיפה יסודית כמו משאית רגילה. כך, שאם בור הביוב שלכם נמצא בחניון נמוך, איכות השירות שנתן לכם לא יפגע.

  מומלץ בשלב מסויים להעביר את בור הביוב למיקום נוח יותר:

  מה שמייחד את חברת "המקצוענים שירותי אינסטלציה", הוא העובדה שאנו לא רק מבצעים שאיבות באמצעות ביובית, אלא גם נוכל להעביר לכם את כל תשתית הביוב למקום נוח יותר, בו תוכלו לחסוך בכסף, ולהזמין משאית רגילה. מומחי החברה, יבדקו אתכם היכן המיקום הטוב ביותר להעברת הבור. לפני כן, יש צורך לשאוב ולנקות את בור הביוב לחלוטין, ולהזמין אותנו פעם נוספת, לצורך ביצוע שטיפה יסודית. רק לאחר ביצוע השלבים הללו, נוכל להעביר לכם את הבור ותשתית הביוב למקום אחר.

  זקוקים למשאית ביובית שתכנס לחניון שלכם? צרו עמנו קשר, ונגיע אליכם במהירות.

  האינסטלטור המקצועי תאורה למטבחים בעלי ניסיון עם הרבה ניסיון ומומחים להקמת אי במטבח מכל חומר תוך כדי הפעלת ציוד מקצועי לניסור עץ במטבח הלקוח