החלפת שוחות ביוב – מתחייב למחיר הכי זול

  החלפת שוחות ביוב

  מה הדרך הטובה ביותר לרוקן ביוב ולשאוב? אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", החלטנו להשתמש בציוד הטוב ביותר עבור שאיבה וריקון בור הביוב שלכם, ולכן החלטנו לרכוש את רכב ה"ביובית". רכב הביובית, הינו רכב גדול בעל מיכל וצינור שאיבה, שבאמצעותו ניתן לשאוב ולרוקן לגמרי את קו הביוב שלכם.

  משאיר את השטח נקי:

  היתרון הגדול של רכב הביובית על פני כל אמצעי אחר, הוא שהביובית שואבת כל נוזל הביוב שצף על פני השטח, וכך השטח נשאר נקי לאחר השאיבה, ותרך זמן מה, האוויר יגרום לריח הרע להתפוגג. הצינור שואב את נוזל הביוב אל המיכל במהירות וביעילות, ולא משאיר שום טיפת נוזל. גם בור הביוב, ישאר נקי לאחר השאיבה, ממש כמו בור חדש.

  צינור ששואב הכל:

  צינור הביובית, שואב בעוצמה גבוהה, ולכן הוא מצליח גם לשאוב ענפים, עלים, ולכלוכים, ושכבות שומן שהצטברו בתוך הביוב. זו הסיבה, שלאחר השאיבה גם הרצפה תהיה נקייה לגמרי מנוזל הביוב, אך גם הבור נקי לגמרי, משום שצינור הביובית שואב לכלוכים שאי אפשר היה לשאוב בדרך אחרת, ומעיף את כל השכבות שהצטברו במהלך השנים בדפנות הבור.

  ניקוי יסודי של קו הביוב:

  לרכב הביובית יש 2 שימושים: השימוש הראשון הוא לשאיבת מי ביוב, והשימוש השני, הוא לשטיפה יסודית של קו הביוב. במצב שטיפה, ממלאים את המיכל במים, והצינור מתיז את המים בעוצמה רבה לתוך קו הביוב. כאשר יש הצטברות לכלוכים בצינור, זרם המים החזק, גורם לכלוך הדבוק בדפנות הביוב, להיפרד מדפנות הצינור, ולזרום בצורה חלקה בתוך צינור הביוב.

  ביובית היא עזרה ראשונה- אך איננה פתרון מושלם לבעיה:

  כאשר אתם מזמינים את רכב הביובית, כדאי לכם להיות מודעים לכך שהביובית מהווה עזרה ראשונה שתפתור לכם לחלוטין את בעיית נזילת הביוב לטווח הקצר, ותשאיר לכם שטח נקי, ואוויר נקי ונעים לנשימה, אך הביובית איננה פתרון לטווח הארוך. כאשר יש נזילות וסתימות חוזרות ונשנות, כדאי לכם להעזר במומחים שלנו שיעזררו לכם לגלות מה מקור הבעיה, ולבצע במקצועיות פתרונות ארוכי טווח, כמו: ניקוי קווים, החלפת שוחת ביוב, החלפת כל התשתית ביוב, ועוד.

  זקוקים לטיפול בקו הביוב שלכם באמצעות רכב ביובית? צלצלו אלינו וקבלו שירות מקצועי.