ביובית בשרון

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  אז מה זה בעצם ביוב? מה הוא כולל? מתי צריך לתקן או לטפל בביוב? מה כולל טיפול זה? מי עושה אותו?

   

  077-6021183

   

  כל מבנה- פרטי או ציבורי, ממסדי או דיורי מחובר כמובן וכידוע לצינורות מים וביוב המספקים את שירותי המים- כיור, השקיה, שירותים, אמבטיות ועוד.

  צינורות פנימיים אלו, כידוע, מחוברים ומנוקזים באופן טבעי ומתבקש לביוב.

  הביוב הוא כבר מערכת צינורות תת קרקעיות שמיועדת לנקז את כלל השפכים העירוניים- שכוללים את השפכים של כל הדיירים המשתמשים בשירותי הביוב באזור.

  צינורות הביוב- אמורים מעצם תפקידם כמובן להוות את הגורם המרכזי להובלת המים המנוקזים והשפכים למקום מרוחק על מנת שאלו לא יהוו מטרד או גורם מזיק לשאר דיירי המבנה.

  כמו כן, מערכות הביוב לרוב עושה את דרכה למרחוק- למכון טיהור שפכים או לים או לכל מקור מורשה על ידי משרד איכות סביבה או כל גורם ממשלתי אחר. צינורות הביוב לרוב נבנים כחלק מתשתית הבנייה והם אמורים להוות בסיס ראשוני ויסודי לבניית הבית- המבנה וליסודות הצנרת ומערכת הביוב הראשונית שלו.

  שירותי ביובית- מהם? שירותי שיפוצים בכלל, שירותי פתיחת צנרת ואינסטלציה בפרט ועוד יותר- שירותי ביובית- כל אלו הם שירותים ועיסוקים של אנשי המקצוע הנפוצים בין דיירי בתים פרטיים ובעלי דירות בבניין מגורים כאחד.

  כמו כן, כמובן שירותים אלו- הם שירותי תיקונים וטיפולים – שנזקקים להם מעת לעת גם מוסדות וגם בניינים משרדיים, וכמובן מבני ציבור ושירותי קהילה.

  אז מהי בעצם עבודת הביובית בתוך כל אלו? מה ייחודה? מה העבודה הייעודית שלה?

  אז אם גם אתם גרים באזור השרון- ייתכן שתזדקקו יום אחד לשירותי שאיבת ביוב ותידרשו ביום מן הימים לחפש אחר שירותי ביובית בשרון.

  שירותי אינסטלציה המיועדים להיעשות ע"י אינסטלטור מקצועי, אמין ואחראי. שירותי תיקון וטיפול בבעיות בזרם המים, בפתיחת סתימות קלות בתוך המבנה- נעשים כידוע גם על ידי אינסטלטור ראוי ובעל ניסיון.

  שירותי תיקון וטיפול בתוך המבנה- הם שירותים מוכרים וידועים. אנשים רבים נזקקים להם באופן שוטף בגלל השימוש התדיר בשירותי הצנרת הביתיים, בגלל עבודת תיחזוק מקובלת וראויה ולפעמים  דווקא בגלל הזנחה וניסיון "לפתור את הבעיה לבד" ואז כשהנזק כבר גדול ומצטבר, גורם לעגמת נפש וגובל בקשיים עצומים בשגרת החיים- רק אז פונים לאיש מקצוע. ואז כמובן- התקלה כבר גדולה וחמורה, דורשת טיפול ותיקון מורכבים ויקרים במיוחד.

  אבל לפעמים התקלה גדולה בהרבה מסתם תיקון ביתי, הבעיה חמורה בהרבה מטיפול תקלה קלה בתוך הבית עצמו, לפעמים מדובר בתקלת ביוב ומערכות אינסטלציה קשה ומורכבת במיוחד המערבת גם את בור הביוב החיצוני או את החלקים החיצוניים של צינורות הביוב, ואז נדרשת התערבות לא רק של איש מקצוע בתחום האינסטלציה, אלא נדרשת הזמנה של שירותי ביובית ממש.

  שירותי הזמנת הביובית כוללים בדרך כלל פתיחת סתימות קשות ומורכבות בבורות הביוב עם ציוד טכנולוגי מותאם ומתקדם הכולל כמובן את הביובית עצמה וכמובן כל אביזר, צינור או כלי עזר ראוי ונדרש לשימוש.

  אם כן, כאשר נתקלים בתקלת צנרת או סתימה בתוך המבנה עצמו- הפרטי, העסקי או הציבורי- לרוב אפשר להסתפק בשירותי אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון,  אך בעת שהתקלה תגיע לצינורות הביוב החיצוניים- המדובר כמובן בבעיה קשה, עיקשת ומורכבת יותר- שאותה אפשר, כאמור, לתקן רק באמצעות שימוש בשירותי הביובית המקצועית.

  הביובית היא בעצם קיצור של "משאית הביובית" המשמשת כאביזר מוצע ומתקדם לשאיבת הצפת ביוב, לפתיחת סתימות, לניקוי יסודי ומשמעותי של בורות הביוב, של צינורות הביוב או של מערכת הביוב בכללה.

  שאיבת צנרת הביוב או / ו בור הביוב לרוב נדרשת כאשר הם מתמלאים ומוצפים- אם בשל תחזוקה לא ראויה- שכן כשל תחזוקתי רב שנתי ותחזוקה לקויה ארוכת שנים במיוחד אם היה לאורך זמן ושל שימוש יומיומי – בפסולת מצטברת, חתיכות שומן או חלקי אביזרים שנסחפו בצינור המבנה הישר אל תוך בור הביוב דרך צינורותיו.

  הצנרת כמו גם בור הביוב עצמו עלולים להיות מוצפים בשל זאת ולגרום כמובן לנזקים לטווח הקצר- של עוגמת נפש, סירחון, עיפוש וחוסר נעימות ולטווח הארוך – הצפות ברחוב- הצפות לבתים- קושי רב וסרבול של תיקון הבעיה.

  לכן, כאשר מבחינים בסתימת הביוב ו/ או בתקלה בצינורות הביוב- רצוי ואף חובה להזמין שירותים מיידים של ביובית.

  משאית הביובית מעצם טבעה היא המכשיר הנכון, המקצועי והמיומן ביותר לתפיחת סתימות קשות כאלו ולפתירת תקלות מעין אלו.

  לכן, כאשר מבחינים בסתימת ביוב ו / או בתקלה בצינורות הביוב- רצוי ואף חובה להזמין שירותים מיוחדים של הביובית.

  משאית הביובית מעצם טיבה היא המכשיר הנכון, המקצועי והמיומן ביותר לפתיחת סתימות כאלו.

  אנשי הביובית יוכלו לתת מענה נכון ומדויק על מנת לאתר את התקלה , לאבחן במקור הבעיה, לתת שירות אמין ומקצועי ולפתור אתכם מבעיות בעתיד,

  לכן אם אתם גרים בשרון ו-

  אם גם אתם נתקלים בהצפות לא רצוניות מצינורות הביוב, אם גם אתם חשים בריח סירחון של עודפי שומן ופסולת מבור הביוב הסמוך לביתכם, אם גם אתם רוצים לפנות את הביוב של המבנה שבו אתם גרים, אם גם אתם רוצים למנוע סתימות כדי שלא יהיה לכם מענה קל ונוח יותר בעתיד, כדאי לכם פשוט להזמין שירותים של ביובית בשרון.

  על כן, מה אנחנו מציעים לכם? אנחנו מציעים לכם שירותי ביובית בשרון- שירותים המושתתים על עבודה אחראית, מיומנת ומקצועית, על שירותים שעומדים כמובן בדרישות התקנים המחייבים והנוקשים של המשרד לאיכות הסביבה ועל אחריות משמעותית של עבודה ופיקוח ומחירים הוגנים וראויים.