ביובית במשתלה, יצאת צדיק

צריכים ביובית בשכונת המשתלה ?

077-6021183

  בכל מקרה שאתם מזהים תקלה בבור הביוב או בצינורותיו- אתם בוודאי חשים אי נוחות וטרדה. מערכת הביוב נחשבת למערכת "שקטה" שלרוב לא מתייחסים אליה, ואולם כאשר מתגלית בה תקלה, הרי שחייבים לקרוא למומחים לנושא הביוב. אלו מגיעים תמיד בליווי משאית הביובית. הם מגיעים עד מקום התקלה- באמצעים מתקדמים המותאמים לכך ומצויים במשאית- הם מאתרים את מקור הבעיה וכמובן מתקנים אותה.

  אנו מציעים בכל מקרה שאתם רואים תקלה במערכת הביוב- אל תתעלמו, מכיוון שהצפות ביוב עלולות להוות בעיה תברואתית מסוכנת וגורם תחלואה לא פשוט. כמו כן, הצפה של מי ביוב ומי שופכין מצחינים- עלולה להיות גם מקור לעוגמת נפש ואי נוחות.

  הצפת ביוב בבית מושכר

  כאשר אנו שוכרים דירה אפשר הרבה פעמים לשים לב כי בעלת הדירה מזלזל במערכת האינסטלציה והביוב אך בזכות החוקים החדשים כיום השוכר מוגן מפני בעיות שכאלו ובעל הבית מחויב לדאוג שהכול יהיה תקין.

  כאשר יש הצפות שחוזרו ונשנו הם יכולות להרוס כמעט את כל הרכוש שקיים בבית ואפילו הצפה האחת יכולה להרוס הרבה מאד רכוש בבית ולכן חשוב מאד לטפל ולתחזק את מערכת הביוב בכדי לנסות למנוע הצפות.

  בעבר אם הייתה סובלים מהצפות, סתימות וכדומה והייתם רוצים לעזוב את הדירה משום שבעל הבית לא היה מוכן לתקן את מערכת הביוב הייתם למעשה מפרים חוזה ובעל הדירה היה יכול לתבוע אתכם.

  כיום דעו לכם שישנם חוקים שאומרים שעם יש בעיה או תקלה במערכת האינסטלציה או הביוב בעל הביוב הוא המחויב לשאת בתשלום תיקון התקלות ולא אתם ובעל בית שמסרב לתקן את הבעיות מסכן את עצמו בתביעה אדירה.

  ביובית היא דבר מאד חשוב ובמקרים של הצפה או סתימה וכל דבר אחר שקשור למערכת הביוב חייגו מיד לבעל ביובית איכותי ומקצוע שיגיע בזמן הקצר שניתן בכדי לתקן את הבעיות והתקלות שאיתן אתם מתמודדים.

  איש מקצוע מקצועי ומומחה זה אחד שמספק שירות עשרים וארבע שעות ביממה, אחד שיגיע למקום האירוע בזמן הקצר ביותר שניתן, אחד שיתקן את התקלה באופן נכון ומקצועי ובהתאם לתקנים כך שאם ותשמעו להדרכתו של בעל הבית התקלה לא תחזור מעוד זמן רב ובנוסף לכל בעל מקצוע אמין ואיכותי הוא אחד שמבקש את מה שמגיע לו מבחינת תשלום ולא תשלום עצום על תקלה קטנה ופשוטה.

  כאשר אתם רוכשים דירה למעשה אתם סוג של מוגנים מתקלות ביוב אך כאשר אתם רוכשים דירה זה כבר מצב אחר ולמעשה אתם תהיו אחרים על מערכת הביוב לאחר החתימה על החוזה ולכן לפני שתחתמו בכלל על חוזה הזמינו איש מקצוע שיבדוק לעומק את ממבה של מערכת הביוב ושל מערכת האינסטלציה וכך תוכלו לחסוך הרבה מאד זמן וכסף בעתיד ברכישה של דירה עם מערכת ביוב או אינסטלציה ישנות ועייפות.