ביובית בשוהם, יצאת צדיק

077-6021183

  ביובית בשוהם

  הביוב שוב עולה על גדותיו? מחפש שירותי ביובית בשוהם?

  אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב במהירות ובמקצועיות שיא. שירותי ביובית לפתיחת סתימות ובורות ניקוז, שאיבת ביוב ע"י מומחים, שחרור סתימות וכל מה שהביוב שלכם צריך.

  טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו.  אנחנו פנויים, מוכנים ומזומנים לקבל את פניותיכם תמיד!

  תקלות אפשריות בביוב- ופתרונן העילאי- שירותי ביובית לפתיחת סתימות ושאיבות

  אבחון התקלות נעשה בידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

  בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.

  בחירה בביובית הנכונה

  בחרו נכון בחברה המעסיקה עובדים מקצועיים אשר בעלי ניסיון נרחב והבנה עמוקה בבעיות ביוב ובהפעלת הביובית. עובדי החברה נותנים יחס אישי לכל לקוח הפונה לייוץ או להזמנת ביובית בשוהם.

  שירותי ביובית בבורות ספיגה- חלק קטן מהשירותים שלנו

  בור ספיגה או בשמו השני בור שופכין, הוא בור המיועד לספיגת מי הביוב וחלחול. בורות אלה הוכחו כבורות מזהמים ברמה גבוהה, שהרי הם פוגעים באיכות הקרקע והמים ולכן לא כורתים בורות ספיגה חדשים ע"פ התקנות בישראל. שירותי שאיבת הביוב שלנו רלוונטים גם במקרים אלה המחויבים בשאיבה תקופתית מבוקרת של תכולת הבור ע"פ חוק.

  בחירת ספק שירותי ביובית מצויין בשוהם

  השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בשוהם שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית.

  שוהם היא מועצה מקומית במחוז המרכז שהוקמה בשנת 1993 אוכלוסייתה מונה 21,987 תושבים. תחום השיפוט שלה הינו 7,200 דונם. גידול האוכלוסין ביישוב עולה משנה לשנה וכך יכולות להיווצר יותר תקלות במערכת הביוב, אמנם שנבנית ומתפתחת עם הוספת השטחים לבנייה מאלה אשר הוקצו לחקלאות. מדובר על ישוב שרוב רובו הינו בבתים פרטיים.

  אל תהססו לפנות אלינו בכל שעות היממה

  נטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות המרבית ונזניק את הביובית אליכם במהירות המירבית.