ביובית ברמת ישי, יצאת צדיק

077-6021183

  ביובית ברמת ישי

  צריכים לפתוח סתימות ביוב קשות ועקשניות? יש לכם סתימה רצינית? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות מיידית?

  הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

  אנחנו פנויים לקבל את פניותיכם בצורה שוטפת, ללא דיחוי וללא המתנה. אנחנו פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה. נוכל לשלוח לכתובת בה הביוב עלה על גדותיו בצורה מהירה ולהזניק את אנשי הצוות במהירות הבזק כדי לגאול אתכן מייסורי הביוב הסורר.

  הצורך בביובית ברמת ישי

  למרות שתשתיות העיר ברמת ישי חדשות יחסית, ומספר התושבים הינו 7,697 אשר צפיפותם עומדת על 3,291 תושבים לקמ"ר על שטח של             2,340 דונם. במקרה בו מצטבר עומס על תשתית הביוב העירונית ברמת ישי, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות, שאינן נעימות לכל הדעות.

  שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים. ביובית, האם יש לה יכולות קסם? מה מייחד אותה מכל האינסטלטורים?

  ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם טכנולוגי וחדשני להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה יעילים ופינוי שפכים מיידי. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

  בחירת ספק שירותי ביובית ברמת ישי

  בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל הארץ

   גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

  אנחנו זמינים בעבורכם ביום ובלילה, בשבת ובחג, על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלכם.

  תקלות אפשריות בביוב

  אבחון התקלות נעשה ע"י איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

  בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

   

  פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית חסרת פשרות. נזניק אליכם את הביובית במהירות האפשרית.

  הצטרפו לשורת הלקוחות המרוצים שלנו, לא תתאכזבו מאיכות השירות ומנותני השירות שלנו הלא מתפשרים שלנו.