ביובית בראשון לציון – יצאת צדיק

[rev_slider alias="p4"][/rev_slider]

  מתי צריך לקרוא לשירותי ביובית? מה תפקידה? למה נזקקים לשירותי? מה אתם עושים כאשר נסתם בור הביוב כתוצאה מעודפי פסולת או מריבוי של שומן, כאשר מוצף בור הביוב באמצע הרחוב ויוצר תקלה בתשתית הראויה של חיי היומיום?

   

  077-6021183

   

  כאשר צינורות הביוב עולים על גדותיהם כתוצאה מזיהום, מפסולת, מהצטברות חפצים או/ ו חומרים לא ראויים, כאשר צינורות הביוב מוצפים ומזהמים את האזור שאתם גרים בו, צחנת הביוב עולה על גדותיה, מי הביוב נשפכים וניגרים בשכונה, זיהום ולכלוך מופצים לכל עבר כתוצאה מכך- מה עושים?

  במקרים כאלו- אתם זקוקים לשירותי ביובית. שירותיה של משאית הביובית לרוב מתואמים וייחודיים לבורות ביוב סתומים ולצינורות ביוב שאינם ראויים לפעולה בגלל סתימה, הצפה, ריבוי פסולת או/ ו שומנים וחומרים שנצטברו במהלך הזמן.. לעתים בגלל חוסר תחזוקה ראויה שוטפת מצטברים לא רק פסולת וחומרי אשפה אלא ממש גורמי נזק והצפה קשים ועיקשים במיוחד. במקרים כאלו כאמור- אין ברירה אלא לפנות ואתר חברת ביובית, לקרוא לאנשיה ולנסות לטפל ולתקן במהירות האפשרית את הבעיה.

  אז מה היא בעצם שירותי הביובית? הביובית היא בעצם שירותי משאית המורכבת ומותאמת באמצעות צינורות לחץ, המותאמים ומיועדים באופן עצמאי, מקצועי ומדויק דווקא לטיפול בבעיות הנובעות כתוצאה מניקוז לא ראוי ולקוי של מערכות הביוב ( בור הביוב וצינורותיו המסועפים) או/ ו צינורות התשתית ומערכת תשתית צנרת הביוב עצמה.

  צינורות הלחץ של הביובית אמורים לשמש את אנשי המקצוע המיועדים כדי לשאוב את הסתימה המדוברת, לתקן את בעיית ההצפה ולטפל בעודפי הפסולת, הלכלוך או השומן שהצטברו והתבססו בבור הביוב ובצינורותיו – כל זאת כמובן על מנת להחזיר את מהלך הצינורות והתנהלותם לאופן תקין, יומיומי ושגרתי.  הטיפול חייב להיעשות ולהתבצע מהר ככל הניתן כדי להחזיר את שלוות השגרה לדיירי הבית, הרחוב או אף השכונה כולה.

  יש לשים לב ולזכור- הצפה של בור ביוב וכמובן סתימה או לחץ בצינורותיו עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לעתים רחוקות אך לעוגמת נפש, לאי נעימות במקרים רבים ושגרתיים.

  שירותי ביובית בכלל ושירותי ביובית בראשון לציון בפרט הם כמובן שירותים שאינם נדרשים וחשופים באופן יומיומי ושגרתי לכל אזרח. נהפוך הוא- שירותים אלו הם שירותים המיועדים לפתיחת סתימות ביוב עיקשות וחד פעמיות – לרוב שנתיות. וכן שירותים אלו כאמור נדרשים על מנת לבצע תחזוקה שוטפת ראויה ומוקפדת לבורות הביוב ולצינורות המסועפים הקשורים בהם.

  על כן, חשוב מאוד דווקא בהזמנה של שירותי ביובית- לא לנסות ולחסוך, לא לנסות לדחות, לא להימנע ולא להתקמצן- דווקא בשירותים אלו שמהווים את תיקון התשתית הראויה והרצויה של צנרת המבנה בכלל. ניתן לומר שעל שירותים אלו אפשר להדגיש- מי שמנסה בזול—משלם אחר כך ביוקר…

  דווקא בשירותים אלו שמהווים את שאיבת הפסולת והזיהום מצינורות הביוב שעלולים חס ושלום לעלות על גדותיהם ואז לזהם ולטנף את האזור כולו, אזור מגורים כולו- על יושביו ועל תושביו- יתבסס במי ביוב וצחנה , בנזק תשתיתי רב עוצמה אם לא יטופל בזמן, אם לא יהוו הטיפול והתיקון אמצעי מנע לנזק רב ומורכב יותר.

  דווקא בשירותיה של חברת ביובית- כדאי לחשוב ולתכנן את הראוי, כדאי לא להזניח ולתכנן היטב את התחזוקה השוטפת- כל זאת כמובן על מנת למנוע נזקים גדולים וחמורים יותר בעתיד.

  מכיוון שלעיתים נפוצות ומזומנות הזמנת שירותיה של הביובית מתעכבת ומתאחרת מסיבות כאלו ואחרות ובסופו של דבר שירותיה של הביובית מוזמנים רק לאחר התרחשות הנזק, התפרצות מי הביוב, ההצפה או לחלופין הסתימה- אנחנו רוצים להתריע ולהסביר כמה חוקים-

  חשוב לזכור שכדאי בכל מקרה כחלק מהטיפול השוטף ומהתחזוקה הראויה והמקובלת של בית מגורים בפרט ושל שכונת מגורים בכלל לתכנן  מראש ולהזמין את שירותיה של חברת ביובית מלכתחילה עוד לפני שנגרם הנזק…

  זכרו: חכם- עיניו בראשו והוא לומד מניסיונם של אחרים- לכן חכם- מזמין אנשי מקצוע כדי למנוע תקלות וכדי להימנע מהן, על כן, אם גם אתם חושבים שאתם זקוקים לייעוץ בתחום שאיבת בורות או / ו צינורות ביוב, אם גם אתם נזקקים לתיקון, לטיפול ולפתרון בעיה שצפה לכם לפתע- תרתי משמע- בבור הביוב, בצינורותיו או בסביבתו- אנחנו כמובן מזמינים אתכם לפנות אלינו לשירותי הביובית בראשון לציון שאנחנו מעניקים.

  אנחנו מקפידים במיוחד על אנשי מקצוע מנוסים, אחראיים, בעלי ניסיון ומבינים היטב בתחומם, אנחנו גם שמים דגש רב על אדיבות של בעל המקצוע שלנו ויודעים שחלק מעבודת השירות הנכונה היא גם יחס אישי ומוקפד ללקוח. אנחנו מעניקים אחריות על עבודת הפינוי והשאיבה, כי אנחנו מבינים שאתם גם לא רוצים להזמין שוב ושוב שירותי שאיבה באמצעות ביובית, אנחנו יודעים שאתם רוצים לסמוך על בעל המקצוע ועל חברת הביובית שעושים ויעשו את העבודה באופן ראוי, מקצועי ונאמן.

  פנו אלינו ונסייע לכם לאתר את חברת הביובית הראויה והמקצועית ביותר.

  מכירים את זה שאתם נכנסים להתקלח והמים במקלחת מסרבים לרדת? אתם מדיחים את הכלים והמים נתקעים לכם בכיור? הניקוז במרפסת עולה על גדותיו ומציף לכם את כל הבית? כנראה שישנה תקלה במערכת הביוב ואתם חייבים את העזרה של האינסטלטור. אל תחכו. ההמתנה רק תחריף את הבעיה!

  077-6021183

  כאשר אנחנו מגלים בעיה באינסטלציה, לא תמיד זה נופל עלינו בעיתוי הכי מוצלח. בכלל אפשר לומר כי בעיות אינסטלציה הן אלו שהופכות כל עיתוי לבלתי מוצלח בעליל… אנחנו אף פעם לא ששים כאשר מתגלה בעיה כזו. אך חשוב לדעת כי כאשר זה קורה, יש למהר ולטפל בבעיה. משום מה קיימת נטייה לדחות את הטיפול באמצעות ביובית לצורך שאיבות ביוב. אנשים רבים חושבים משום מה כי אם הם ימתינו התקלה תיעלם בדיוק כפי שהיא הופיעה… אך האמת היא שזה בדיוק הפוך. אם לא נמהר להזעיק את האינסטלטור (או במקרים חמורים יותר ביובית לצורך שאיבות ביוב) הרי שמהר מאוד הבעיה תחריף עוד יותר. או אז אנחנו עלולים למצוא את עצמינו בבעיה רצינית הרבה יותר שכבר תדרוש טיפול יסודי ויקר של ביובית שתבצע שאיבות ביוב.

  ביובית – מה היא עושה?

  כאשר אנחנו מדברים על תקלה מורכבת בביוב הרי שהפתרון היסודי והמקצועי ביותר יהיה טיפול של שאיבות ביוב על ידי הביובית. הביובית היא זו שתוכל להשתלט על הבעיה, לשאוב את הביוב ואת כל הלכלוך שהצטבר בצנרת וכך יוכלו המים לשוב ולזרום היטב, על מי מנוחות ללא כל תקלות.

  הביובית זוהי למעשה משאית הנושאת על גבה מיכלית מיוחדת. הצינורות של הביובית יתחברו למקור הביוב וישאבו בעוצמה רבה את המים עם כל הלכלוך שהצטבר בצנרת. לאחר מכן יישטף הצינור באמצעות זרם עוצמתי ביותר של מים וכך תתקבל צנרת חדשה לגמרי.

  תמיד כדאי להעדיף את הטיפול היסודי והמעמיק של הביובית היות וזו תצליח לחדש לגמרי את המערכת ולנקות אותה היטב. טיפול מקומי של אינסטלטור אינו דומה כלל לטיפול של הביובית.

  ביובית בראשון לציון? זה אנחנו. צרו קשר ותוך שעה קלה הבעיה תהיה מאחוריכם.