ביובית בראשון לציון – שאיבת ביוב בראשון לציון

מכירים את זה שאתם נכנסים להתקלח והמים במקלחת מסרבים לרדת? אתם מדיחים את הכלים והמים נתקעים לכם בכיור? הניקוז במרפסת עולה על גדותיו ומציף לכם את כל הבית? כנראה שישנה תקלה במערכת הביוב ואתם חייבים את העזרה של האינסטלטור. אל תחכו. ההמתנה רק תחריף את הבעיה!

077-6021183

כאשר אנחנו מגלים בעיה באינסטלציה, לא תמיד זה נופל עלינו בעיתוי הכי מוצלח. בכלל אפשר לומר כי בעיות אינסטלציה הן אלו שהופכות כל עיתוי לבלתי מוצלח בעליל… אנחנו אף פעם לא ששים כאשר מתגלה בעיה כזו. אך חשוב לדעת כי כאשר זה קורה, יש למהר ולטפל בבעיה. משום מה קיימת נטייה לדחות את הטיפול באמצעות ביובית לצורך שאיבות ביוב. אנשים רבים חושבים משום מה כי אם הם ימתינו התקלה תיעלם בדיוק כפי שהיא הופיעה… אך האמת היא שזה בדיוק הפוך. אם לא נמהר להזעיק את האינסטלטור (או במקרים חמורים יותר ביובית לצורך שאיבות ביוב) הרי שמהר מאוד הבעיה תחריף עוד יותר. או אז אנחנו עלולים למצוא את עצמינו בבעיה רצינית הרבה יותר שכבר תדרוש טיפול יסודי ויקר של ביובית שתבצע שאיבות ביוב.

ביובית – מה היא עושה?

כאשר אנחנו מדברים על תקלה מורכבת בביוב הרי שהפתרון היסודי והמקצועי ביותר יהיה טיפול של שאיבות ביוב על ידי הביובית. הביובית היא זו שתוכל להשתלט על הבעיה, לשאוב את הביוב ואת כל הלכלוך שהצטבר בצנרת וכך יוכלו המים לשוב ולזרום היטב, על מי מנוחות ללא כל תקלות.

הביובית זוהי למעשה משאית הנושאת על גבה מיכלית מיוחדת. הצינורות של הביובית יתחברו למקור הביוב וישאבו בעוצמה רבה את המים עם כל הלכלוך שהצטבר בצנרת. לאחר מכן יישטף הצינור באמצעות זרם עוצמתי ביותר של מים וכך תתקבל צנרת חדשה לגמרי.

תמיד כדאי להעדיף את הטיפול היסודי והמעמיק של הביובית היות וזו תצליח לחדש לגמרי את המערכת ולנקות אותה היטב. טיפול מקומי של אינסטלטור אינו דומה כלל לטיפול של הביובית.

ביובית בראשון לציון? זה אנחנו. צרו קשר ותוך שעה קלה הבעיה תהיה מאחוריכם.