ביובית ברְכָסִים, יצאת צדיק

077-6021183

  ביובית ברְכָסִים

  צריכים לפתוח סתימות ביוב קשות ועקשניות? יש לכם סתימה רצינית? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות מיידית?

  הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

  אנחנו פנויים לקבל את פניותיכם בצורה שוטפת, ללא דיחוי וללא המתנה. אנחנו פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה. נוכל לשלוח לכתובת בה הביוב עלה על גדותיו בצורה מהירה ולהזניק את אנשי הצוות במהירות הבזק כדי לגאול אתכן מייסורי הביוב הסורר.

  מהן תקלות אפשריות בביוב?

  אבחון התקלות נעשה על ידי בדיקה מקיפה איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה. בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

  הצורך בביובית בישוב רְכָסִים

  למרות שתשתיות העיר ברְכָסִים חדשות יחסית, שהרי הוקם ב- 1957. היישוב מונה כיום כ־10,000 נפשות, ורוב אוכלוסייתו כיום היא חרדית.. במקרה בו מצטבר עומס על תשתית הביוב העירונית ברְכָסִים, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות, שאינן נעימות לכל הדעות. יכולות לגרום למפח נפש וכאב ראש מיותרים.

  שאיבת הצפות, ניקוז קווי ביוב ועוד יכולות מפתיעות לביובית..

  ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם טכנולוגי וחדשני להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה יעילים ופינוי שפכים מיידי. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

  שירותי ביובית מוכחים ברְכָסִים , בעבורכם

  בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית באיזורכם?

  אנחנו זמינים בעבורכם ביום ובלילה, בשבת ובחג, על מנת להבטיח את הנוחות שלכם בכל יום בשנה בכל שעה ביום.