ביובית בנס ציונה, יצאת צדיק

בנס ציונה יש לנו מבנים ישנים רבים לצד חדשים ההולכים ונבנים כל העת. ברור כי המבנים הישנים צורכים הרבה יותר תמיכה של חברות האינסטלציה היות והצנרת הישנה חשופה הרבה יותר לתקלות, לסתימות, לנזילות ולפיצוצים. אך מנגד אנחנו עדים לכך כי גם במבנים חדשים קיימת הבעיה כאשר פעמים רבות גם שם ישנה פתאום סתימה בצנרת או פיצוץ המחייב את החלפתה של הצנרת בחדשה. למה בעצם זה קורה?

077-6021183

תושבי נס ציונה – גם אלו המתגוררים בבתיה הישנים וגם אלו שזכו לרכוש או לשכור דירה באזורים החדשים – יודעים כי תקלות בביוב אלו תקלות שקורות מעת לעת ולא משנה אם זו צנרת ישנה או חדשה. אז נכון שצנרת חדשה אמורה 'להתנהג' יותר יפה אך מה לעשות שלפעמים אנחנו לא ממש שומרים על הצנרת והיא עשויה להיסתם. כמו כן ישנם מקרים אשר בהם כוח עליון גורם לדבר כמו במקרים של שורשים בביוב.

אז איך נוכל להגן על הצנרת ומה עושים במקרים של שורשים בביוב? על כך בהמשך.

שומרים על הצנרת

נכנסנו לדירה חדשה. הכול בוהק, הכול נקי, אפילו צנרת הביוב מבפנים… מה אנחנו יכולים לעשות כדי לשמור על החידוש ולהימנע מתקלות שייאלצו אותנו להזעיק ביובית לצורך ביצוע של שאיבות ביוב? אז ככה… ראשית, עלינו להשגיח שלא להשליך אל האסלה פסולת שאינה מתכלה. מגבונים וכדומה. מקומם  של אלו בפח האשפה ולא באסלה. המגבונים אלו מתכון  בדוק לסתימות. תשאלו כל אינסטלטור מתחיל והוא ידע לספר לכם על תקלות רבות בביוב הקורות רק בגלל המגבונים.

דבר נוסף שחשוב לעשות זה להתקין מסננות בפתחי הניקוז של המקלחת ובכיורים בבית. אלו ימנעו את השתרבבות הלכלוך והשערות העושים אף הם שמות עם הצנרת שלנו. אך ישנם מקרים אשר בהם יחדרו שורשים אל הצנרת שלנו העוברת מחוץ לבית. או אז כבר מדובר בתופעה שהיא אינה בשליטתנו. אך אל דאגה, ביובית שתגיע תוכל לבצע שאיבות ביוב וכך הבעיה תיפתר בקלות ובמהירות.

עןד על ביובית בנס ציונה

גם אתם סובלים מתקלות קשות בביוב?

אל תמשיכו לסבול מסתימות משמעותיות בביוב! שימו לתקלה סוף עוד היום!

אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית שלנו

השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב בנס ציונה שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית.

הצורך בביובית בנס ציונה

צפיפות האוכלוסין גורמת לעומס על מערכת הניקוז והביוב העירונית. במידה וישנו עומס רב על תשתית הביוב העירונית, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות חוזרות ונשנות בביתכם הפרטי, במסגרת הבית המשותף, או בחלל העבודה, בחברה, במפעל או בבית החולים.

שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

בחירת ספק שירותי ביובית

בין לקוחותינו המרוצים קיימים בין השאר: מוסדות עירונים, מסעדות, חברות, חניונים, מקלטים, מפעלים, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור נס ציונה.

פנו אלינו עם התרחשות התקלה בביוב ונגיע עם ביובית חדישה ומאובזרת לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות המרבית. בחרו בספק שירותי הביובית הטוב ביותר בארץ!

 

תחילת רשימת התקלות האפשריות בביוב שלכם, הרשימה עוד ארוכה

אבחון התקלות נעשה בידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה. בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור.

הצוות שלנו נותן יחס אישי לכל לקוח הפונה לייעוץ או להזמנת ביובית בנס ציונה.

אין עוררין על כך שסתימות בביוב שגורמות להצפת הביוב במרחב שמחוץ לאסלה גורמת לנו להרגשה לא נעימה, עקב השחתת וזיהום הציוד בחדר בריחות לא נעימים, השחתת רכוש, וחוויה כללית לא נעימה כלל ועיקר.אנחנו כאן כדי לפתור את הבעיה בביוב במהירות ובמקצועיות שאינה מתפשרת!

טיפול בתקלות הביוב שנתקלתם בהן הוא המומחיות שלנו.  אנחנו פנויים, מוכנים ומזומנים לקבל את פניותיכם כל העת, נזניק את הביובית הקרובה אליכם במהירות הבזק לטיפול מהיר ויעיל בתקלה.

ביובית בנס ציונה – פותרת את כל הבעיות במערכות הביוב על ידי שאיבות ביוב.

שאיבות ביוב מחזירות את הצנרת שלנו לתפקד כבראשונה.