ביובית במזכרת בתיה, יצאת צדיק

077-6021183

  ביובית במזכרת בתיה

  הריח שאופף את התקלה בביוב והנוזלים ברחבי החדר בלתי נסבלים? סובלים מהצפת מי ביוב? יש לכם סתימה רצינית ועקשנית שלא משתחררת?  ההצפות מבשרות על סתימה בביוב? כבר נגרם למבנה נזק ומפגע סביבתי קשה ובלתי נסבל של ריח וזיהום? זקוקים לשאיבת מי ביוב בדחיפות?

  פנויים בעבורכם תמיד

  פנויים לקבל את פניותיכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כל השנה, כל יום, כל היום וכל הלילה. הביוביות שלנו מוכנות ומזומנות כדי להגיע במהירות הבזק לפתור את הבעיה בביוב בבטיחות ובמהירות!

  מהי ביובית? מהן יכולותיה?

  ביובית הינה משאית עליה מותקן ציוד ייעודי מתקדם להתמודדות עם בעיות בביוב ומתן שירותי שאיבה ופינוי שפכים. משאית זו מתמודדת בהצלחה עם סתימות בביוב והצפות למיניהן  ובזכות משאבת יניקה מיוחדת בעזרתה ניתן לשאוב את השפכים אל מיכל האגירה שקיים בה. לאחר השאיבה מובילה את השפכים של מכוני טיהור השפכים ואל אתרי פסולת מוגדרים.

  החשיבות של בחירה נכונה של ספק שירותי ביובית במזכרת בתיה

  בין לקוחותינו קיימים מוסדות עירונים , מסעדות, פרטיים ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ וגם באזור אור יהודה. גם אתם זקוקים לשירות ממומחי הביובית?

  השירות שלנו ניתן בידי הצוות המקצועי ביותר, בכל ימות השנה, בכל שעות היום והלילה. שירותי ביובית מתקדמים ושיקום קווי ביוב במזכרת בתיה שאנו מציעים הם ההוגנים והאיכותיים ביותר בשוק הביובית, והצוותים המטפלים בהם הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר.

  פנו אלינו ונגיע לטפל בתקלה במהירות האפשרית וביעילות מקצועית חסרת פשרות.

  שירותי ביובית זמינים לכל תקלה מסוג זה, השירותים שאנו מציעים מקצועיים, מהירים ואיכותיים.

   

  הצורך בשירותים שלנו במזכרת בתיה

  במידה וישנו עומס על תשתית הביוב העירונית במזכרת בתיה, תוכלו לסבול מתופעות של סתימות והצפות . מזכרת בתיה הוקמה כמושבה בשנת 1883. שטח השיפוט שלה הוא כ-7,000 דונם. – צפיפות אוכלוסייה עומדת על 1,975 תושבים לקמ"ר, הצפיפות יכולה לגרום לבעיות בביוב.

  תקלות אפשריות במערכת הביוב שלכם

  אבחון התקלות נעשה על ידי איש מקצוע מומחה במערכת הביוב אשר יאבחן את מקור הבעיה.

  בין אם התקלה התרחשה בעקבות הצטברות פסולת שנתקעה בצינורות ויצרה סתימה למשל, בעקבות שורשי צמחים שחדרו למערכת הביוב שמוזנים מהדשן הרב שזורם בביוב, או עקב שמנים ושומנים שהצטברו וגרמו להצרת את דפנות הצינור. או בעקבות צנרת ישנה שהתפוררה ויש להחליפה ולחדשה.