ביובית ביפו, יצאת צדיק

תקלה בביוב זה אירוע בלתי נעים בלשון המעטה. כל מי שהריח עולה באפו ומראה המים המזוהמים נגלה מול עיניו, ממהר להתרחק. איך נפתור את הבעיה?

077-6021183

    גם אם נתקלתם בתקלה במערכת המים? גם אתם חשים כי חייבים למצוא פתרון מהיר ויעיל למקרה המעיק שנוצר? אכן, תקלה בביוב זה מקרה נפוץ שעשוי להתרחש מפעם לפעם. על מנת להתמודד מול תקלה כזו יש למצוא את נותן השירות שיש לו יכולת מקצועית להתמודד מול התקלה, ולפתור אותה במהירות רבה ועל הצד הטוב ביותר.

    ביובית – מה היא עושה?

    במקרה של תקלה בביוב יש צורך ראשוני לשאוב את המים המזוהמים מהמקום. וזאת כדי לבחון את הצנרת ולהתמודד עם התקלה. רק לאחר פינוי המים אפשר לבדוק את הצינורות ולאבחן את מקום התקלה. כל עוד מי הביוב זורמים במקום אי אפשר לגשת לשטח… זו הסיבה שבעלי מקצוע בתחום האינסטלציה מציעים שירות של שאיבות ביוב עם כלי המיועד לכך – ביובית.

    לאחר שהזעקתם את נותן השירות הוא יגיע למקום עם ביובית. הוא יסקור את השטח וימצא את הנקודה הנכונה בה יהיה נוח ומתאים להעמיד את הביובית. לאחר שהביובית תוצב בשטח יובלו הצינורות למקום ממנו אמורים לשאוב את המים. בעזרת מערכת שאיבה של ואקום תשאב הביובית את המים המזוהמים ותעביר אותם אל המכל המיועד לכך. המכל מתמלא במים מזוהמים והצינורות מתרוקנים. לאחר הריקון יוכל השרברב לבחון את הצנרת לעומק ולבצע את התיקון הנדרש. ואילו את המים המזוהמים שבמכל תעביר הביובית לאחר שאיבות ביוב אל מכון לטיהור מי שפכים. שם יטופלו המים ויעברו מספר שלבים על מנת לנטרל את החומרים המזוהמים מהמים. וזאת במטרה למנוע זיהומים ונזקים שונים בעולם. מים מזוהמים פוגעים בסביבה ומסכנים אותנו ואת כל היצורים החיים בעולם. טיפול נכון ימנע סיכונים ויאפשר חיים יפים וירוקים יותר.

    שאיבות ביוב זו פעולה מורכבת שרק בעל מקצוע מיומן יוכל לבצע אותה. יש לפנות אל נותן שירות מוסמך – שיוכל לבצע את הפעולה ולפנות את המים מהזירה.