ביובית בדרום

צריכים ביובית בדרום ?

077-6021183

  כאשר אנו נתקלים במקרים של תקלות במערכת הביוב או בעיות במערכת הניקוז- אנו מבינים שעלינו לפנות בדחיפות לשירותי משאית ביובית על מנת לטפל בתקלה. רק באמצעות משאית זו ובליווי צוות מקצועי שמצוי בה ניתן לפתור בעיות ביוב שבאות לידי ביטוי לרוב בהצפות, בנזילות, בחסימות. כאשר רשת הביוב פועלת כראוי- אנו אפילו לא חשים בה, ואולם חשוב במיוחד להקפיד לבצע טיפולים שוטפים של מערכת הביוב כדי לוודא שהיא אכן תקינה. במקרה שח סתימה, תקלה, הצפה- יש לקרוא למשאית הביובית באופן מידי על מנת למזער נזקים וכמובן כדי למנוע ריחות ביוב ואי נעימות.

  שאיבת ביוב על ידי ביובית

  הרבה מאד פעמים נתקלים בסתימות חלקן פשוטות וקטנות וכל אינסטלטור יכול לשחרר אותם אך חלקם גדולות ומסובכות ורק ביובית יכול לשחרר אותם ובמיוחד במקרים בהם הביוב עולה על גדותיו למעל פני הקרקע יש צורך עצום בביובית שלמעשה גם תשחרר את הסתימה וגם תשאב את הביוב שנמצא על פני הקרקע.

  לא משנה עם מדובר בבית פרטי, בניין משרדים, עסק או כל מבנה אחר במידה ונתקלנו בבעיה כל שהיא במערכת הביוב יש לטפל בה מיד בכדי להימנע מבעיות גדולות יותר בעתיד.
  הביוב בניגוד למה שאנשים חושבים הוא דבר מאד עדין ואם יש בו תקלה והיא לא תתוקן במידי ככל שהזמן יעבור התקלה רק תלך ותגדל וכך גם הזמן והכסף שידרשו בכדי לתקן אותה ולכן בכדי להימנע ממצב שכזה איך שתתקלו בתקלה בביובי חייגו מיד לבעל מקצוע מומחה ומקצועי מתחום הביובית שיגיע ויסר את התקלה בקלות ומהירות.

  חשוב מידי פעם גם לדאוג לתחזוקה וניקיון של מערכת הביוב למשל על ידי שטיפה של קווי הביוב.
  לביובית יש ציוד מאד מתקדם ומשוכלל ולמעשה היא פעולת על שתי דברים עיקריים שאיבת מים והוצאת מים.
  על ידי מכלי אגירה, משאבות, צינורות ועוד מוצרים משוכללים אחרים יכולה הביובית לשאוב מי שפכים, שומנים, פסולת כימית ועוד לתוך מכלי האגירה המיוחדים ולרוקן את הפסולת באתר מיוחד שמאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה ואילו הפעולה השנייה שמספקת הביובית היא על ידי מכלי מים, משאבות, צינורות ומכשירים נוספים היא פעולה של שיגור מים בלחץ אדיר שמשחרר כל סתימה באשר היא ומנקה את הביוב מלכלוך והצטברות ושמנים ועוד.

  בזכות הציוד המשוכלל שיש בביובית היא יכולה לשאוב כמויות עצומות של נוזלים ופסולת ביוב אך למרות הכל זאת פעולה לא פשוטה ויש לבחור אך ורק בבעל מקצועי איכותי ומקצועי שמחזיק בניסיון של זמן רק ככל האפשר בתחום הביובית.
  אדם שעובד עשרים וארבע שעות ביממה ומגיע לכל קריאה בזמן הקצר ביותר שאפשר תוך כדי עבודה מקצועית בהתאם לתקנים והמכשירים והחומרים המאושרים.