פתיחת סתימות ביוב בדיזינגוף

מחפשים שירותי פתיחת סתימות ביוב בדיזינגוף ?

077-6021183

  משאית הביובית היא משאית גדולת ממדים שתפקידה המרכזי הוא לשאוב את בור הביוב ואת הצינורות המקושרים אליו. מכיוון שנושא הביוב ומי השופכין נקשר באופן ישיר להיגיינה ולתחלואה- תמיד רצוי שיהיה לנו בנמצא טלפון זמין ונגיש של מוקד להזמנת משאית ביובית . תפקידה של משאית הביובית הוא בעצם לטפל בכל מפגעי הביוב- הבור, הצינורות, פתח הניקוז ועוד. לעתים משאית הביובית מגיעה לצורך תחזוקה שוטפת של קווי הביוב- וכך צריך וכדאי! לא רצוי להמתין עד לתקלה שתתרחש… צוות אנשי הביובית מגיעים בליווי המשאית המתקדמת שבה מותקנים אמצעים וצינורות לחץ לצורך- שאיבת בורות רקב ושומן, שטיפת קווי ביוב וניקוז, שאיבות של הצפות. כמו כן, במשאית מותקנת מצלמה מתקדמת וחדשנית לצורך צילום צנרת הביוב במקרה הצורך.

  הזמנות שגויות עלולות להתגבר בבעיות אינסטלציה קשות במיוחד

  חשוב לומר כי משאית האינסטלציה הגדולה אשר נקראת גם ביובית מיועדת לפתרון בעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד. על כן במידה ואתם נתקלים בבעיות אינסטלציה קטנות ונקודתיות חשוב לדעת כי אתם זקוקים לשירותיו של האינסטלטור ולא של משאית האינסטלציה הגדולה והמסיבית.

  במידה ותזמינו את שירותיה של ביובית עבור מקרים קטנים ונקודתיים במידה וצוות משאית האינסטלציה הגדולה יהיה מספיק מקצועי ומנוסה הם לא יתחילו כלל לסייע לכם בפתרון הבעיה וימליצו עם הזמנתו של אינסטלטור פשוט. אך במידה וצוות הביובית לא יהיה מספיק מקצועי הם עלולים לגרום למערכת האינסטלציה שלכם בעיות קשות הרבה יותר משהיו טרם בואם.

  פגמים אפשריים במערכות האינסטלציה שלכם לאחר עבודת משאית האינסטלציה הגדולה שלא כראוי

  כפי שציינו לעיל משאית האינסטלציה הגדולה עוצמתית במיוחד ועל כן היא מיועדת עבור פתרון בעיות אינסטלציה קשות במיוחד. חשוב לומר כי משאית אינסטלציה זו מגיעה מצוידת בציוד רב אשר יכול לסייע לכם לפתור את בעיות האינסטלציה הגדולות בלבד. במידה וציוד זה יפעיל את עוצמתו על מערכות האינסטלציה הקטנות והנקודתיות שלכם הוא עלול לגרום לנזקים של ממש. פעמים רבות שלאר עבודתה של ביובית מתגלים סדקים בצינורות האינסטלציה שלכם במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב יתכן ויהיה ניתוקים מוחלטים בין צינורות הביוב שכמובן משפיע רבות על כל מערכות האינסטלציה הסמוכות.

  ניתוק מוחלט בין צינורות האינסטלציה שלכם

  כפי שציינו לעיל במידה ומשאית האינסטלציה הגדלה לא תעשה את עבודתה כראוי היא עלולה לגרום לבעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד כמו ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם. חשוב לומר כי ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם עלול לגרום לבעיות קשות במיוחד כמו אי זרימת מים כלל במערכות האינסטלציה, פירוק והרכבה מחדש של כל מערכת האינסטלציה שלכם, כניסתם של לא מעט ירקים למערכות האינסטלציה אשר עלולים לייצר סתימות או פגמים רבים בזרימתם התקינה של המים במערכות השונות ועוד.

  על כן ניתן לומר כי במידה ואתם נתקלים בבעיות אינסטלציה קטנות ונקודתיות מומלץ מאוד להזמין את שירותי האינסטלטור תחילה.