ביובית בבני ברק – שאיבות ביוב בבני ברק

077-6021183

  מגבונים לחים נחשבים כיום לאויב הגדול ביותר שקיים למערכת הביוב והם גורמים לסתימות חמורות במערכת הביוב וקווי המים השונים והנזקים נגרמים למערכות הביוב השונות בשנה בגללם הם נזקים עצומים של מיליוני שקלים ולא משנה עם זה מערכת הביוב הביתית או מערכת הביוב המרכזית של העיריה המגבונים הורסים כל מה שבדרכם לכן חשוב מאד להקפיד כמה שיותר לא לזרוק את המגונים אל האסלה בכדי שמערכת הביוב בביתכם לא תיסתם וכמובן מערכת הביוב של העיריה גם כן.
  מגבונים לחם הם הסיבה הנפוצה ביותר לסתימות ביוב והם יכולות לגרום נזק לציוד במרכזי מי השפכים ומערכות הביוב שעצומות של העיריה ובגלל מגונים ביוב יכול להישפך אל מחוץ למפעלים.

  שירותי ביובית בבני ברק – הקהל הישראלי אוהב מגבונים עד כדי כך שמחקרים מראים כי יותר משליש מפסולת הביוב המגיעה בסופו של דבר אל מתקני השפכים היא פסולת של מגבונים ועל ידי מחקרים נמצא שבישראל משתמשים בשלושה מיליארד מגבונים בשנה שהרוב המוחלט שלהם מגיע למערכות הביוב השונות ופוגע בהם קשות.

  אף אחד לא אומר שאסור להשתמש במגבונים להפך זה מוצר מתקדם ואיכותי אך אפשר לזרוק אותו לפח ולא לאסלה בכדי לא למנוע נזק שלבסוף גם יקרה למערכת הביוב שלכם ויעלה לכם לא מעט כסף לתקן את הנזק על ידי הזמנה של שירותי ביובית בבני ברק או אינסטלציה.

  המגבונים עשויים מחומרי פוליאסטר המשולבים עם חומרים נוספים ושלא כמו נייר הטואלט המתפרק בנגיעה במים המגבונים הם מוצר חזק מאד שלא יתכלה בקלות ועל ידי מחקרים ומבדקים הגיעו למסקנה חוקרים שמשך הזמן שמגבון צריך בכדי להתכלות הוא עד חמש מאות שנה ואלי יותר.

  ישנם הרבה מגבונים שעל אריזתם מצויין כי הם מתכלים וניתן לזרוק אותם לביוב וכן הם מתכלים אבל לאחר שלוש מאות שנה אז מה זה שווה ולכן על תיפלו בפח ופשוט שרקו את המגבונים לפח ולא למערכת הביוב בכדי למנוי פגיעה במשאבות הביוב שלכם וצנרת הביוב הפרטית שלכם וכך תמנעו נזק של אלפי שקלים ויותר ובעיות ותקלות רבות.