איתור נזילות, יצאת צדיק – שירות מהיר ומקצועי

  נזילות במבנים קורות בגלל איטום לא נכון של קירות המבנה, או בגלל כשל בצינורות הביוב והולכת המים שבתוכו. איתור נזילות חייב להיות מדויק כדי למצוא את מקום הנזילה, ולתקן את הנזילה במהירות, וללא נזקים מיותרים לקירות או למבנה.

  077-6021183

   

   

  האינסטלטור המקצועי מבצעי תיקוני אינסטלציה מורכבים מבינים עם כלי עבודה מקצועיים שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  המקצוענים שירותי אינסטלציה מבצעים איתור נזילות בשיטות מתקדמות, של צילום במצלמת אינפרא אדום. בעזרת צילום קירות המבנה, ניתן למצוא בצורה מדוייקת את מיקום הנזילה ולתקן אותה, ללא שבירת הקירות, המרצפות, וחיפוש אחר מקור הנזילה. שיטה נוספת לאיתור נזילות היא על ידי מצלמה המוכנסת אל תוך מערכת הביוב והמים כדי לחפש את המקור לנזילות. שיטות אלו נחשבות לשיטות מתקדמות של איתור נזילות, והן חיוניות במיוחד לשמירה על שלמות המבנה, לחיסכון כספי, ולמהירות הטיפול בבעיה.

  איתור נזילות יש לבצע במצבים שבהם הצנרת ישנה, ויש חשש לפיצוץ בצינור, או להתרופפות ההלחמות השונות בין הצינורות של מערכת הביוב והולכת המים. כמו כן, בדירות חדשות, מבצעים פעולות של איתור נזילות במידה ויש תקלות במערכת הביוב, בגלל התקנה לא נכונה, ומופיעה רטיבות בחלל הבית, בתקרה, בקירות או ברצפות.

  כיצד נדע האם יש צורך להזמין אינסטלטור כדי לבצע איתור נזילות?

  איתור נזילות נבצע כאשר יש חשבונות מים חריגים, ביחס לתקפה שלפניהם, או כאשר יש חלודה, עכירות, או טעם רע במי השתייה. ריח טחב בבית גם הוא מצריך בדיקה של איתור נזילות וכמובן, כאשר אנו רואים רטיבות בתקרה, בקירות או במרצפות הבית.

  המקצוענים שירותי אינסטלציה מתמחים בכל עבודות האינסטלציה, וגם בפעולת איתור נזילות, בכל מקום באזור המרכז. איתור נזילות על ידי הצוות שירותי אינסטלציה מבוצע על ידי מכשור מתקדם, כדי לאבחן את מיקום הנזילה המדויק, ומניעת נזק למקום הנזילה. הצוות שירותי אינסטלציה מבצעים את בדיקת איתור נזילות, ותיקון הנזילות על ידי אינסטלטורים מומחים, בעלי ידע, וניסיון באיתור נזילות ממוקד, ותיקון הנזילות באמצעים מתקדמים.

  זקוקים לביצוע בדיקת איתור נזילות בבית או במשרד? הצוות שירותי אינסטלציה הם הכתובת עבורכם. שירות מתקדם ומקצועי, אמין ומהיר. אינסטלטורים מומחים ובעלי רישיון וידע מתקדם בכל סוגי עבודת אינסטלציה.