איתור נזילות ברעננה, יצאת צדיק

  מתגוררים ברעננה ורוצים למצוא אינסטלטור מומחה שיסייע לכם בטיפול בבעיות שונות שמתעוררות מפעם לפעם? מחפשים שרברב לטיפול מידי בסתימה במערכת הביוב? רוצים התקנת קווי ביוב חדשים לדירה חדשה או משופצת? מודאגים בשל סממני רטיבות חמורים שהתגלו באחד מקירות ביתכם? אל דאגה עם המקצוענים שירותי אינסטלציה אתם לא לבד!

  077-6021183

  האינסטלטור המקצועי מאתרי ומתקני נזילות אמינים עם מלא ידע מקצועי שיודעים לתת אחריות לעבודתם תוך כדי איתור נזילות מים מהדוד ושטיפת הקווים

  מי אנחנו?

  קודם כל כדאי שתכירו מי אנחנו, המקצוענים שירותי אינסטלציה היא חברה ותיקה בתחום האינסטלציה על תתי תחומיו הרבים. אנו עובדים בפריסה נרחבת ביותר בעיקר במרכז הארץ, בערים כמו: פתח תקווה, גבעתיים, בני ברק, תל אביב, בת ים ועוד. אנו חברה ותיקה בתחום שמעסיקה רק אנשי מקצוע טובים בתחומם ואמינים בהתנהלות שלהם. אנו מקפידים על מתן שירות אדיב ומידע מלא ללקוחות שלנו על מנת שהם יחושו שהם מבינים ושותפים לטיפול בבעיות שהתעוררו אצלם, ולא יחושו כחתול בשק, שאין להם כל מושג על המתרחש ועל הנעשה בביתם שלהם.

  כיצד מאתרים נזילות בצנרת?

  כמו כן, חברתנו מתאפיינת במקצועיות רבה. לא כל חברת אינסטלציה וקל וחומר, לא כל שרברב עצמאי מחזיקים מכשור מתקדם שמסייע לצאת ממגוון מצבים מורכבים שעלולים להתרחש. כיום עם ההתפתחות הרבה בתחום האינסטלציה ישנן מצלמות תרמיות שפועלות על קרני אינפרה אדום ומצלמות בעזרתן קווי ביוב או מערכת של צינורות ללא צורך בהריסה של הצינורות רק כדי לבדוק את מקור הנזילה או הסתימה. תארו לעצמכם שכדי לאתר מקור של סתימה היה צורך לפרק את כל הריצוף ולבדוק את הצנרת מקרוב… מצלמת אינפרה אדום מאפשרת לבדוק את מצב קווי הביוב והצנרת ללא כל צורך בפירוק של הריצוף או הקירות על מנת להגיע לצנרת.

  אל תתפשרו על פחות מהמקצוענים שירותי אינסטלציה

  לא כל חברת אינסטלציה שמפרסמת את עצמה באינדקסים השונים ואתרים שונים תדע להעניק לכם טיפול הולם בכל הקשור למכשור טכנולוגי מתקדם. השימוש במצלמות תרמיות אינו כה פשוט ויש צורך בידע ובניסיון בכדי להפעילן. חברות קטנות לא תמיד יחזיקו את העזרים המשוכללים הללו ולכן אם אתם צריכים איתור נזילות ברעננה, הגעתם למקום הנכון. אנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה נשמח לעזור לכם ולעמוד לשירותכם  בכל הנוגע למגוון תחומים בכלל ולאיתור נזילות בפרט.