איתור נזילות במרכז

נזילות עלולות לגרום נזק גדול ובלתי הפיך, ולכן כדאי לעצור אותן בזמן ולמנוע את התפשטות הנזק. המקצוענים שירותי אינסטלציה עושים לכם עבודת איתור נזילות מקצועית ומיומנת ומאתרים נזילות גם שאינן נראות לעין.

 

077-6021183

 

נזילות בצנרת הן למעשה מים שנוזלים אל מחוץ לצנרת במקום לזרום בצורה תקינה בתוך הצנרת בלבד, ועלולים להתפשט ברחבי הבית ובמקומות נסתרים ולחולל נזק גדול. מלבד בעיות של חוסר הנעימות במים שמצטברים על הרצפה ומחייבים אותנו לשים דלי לריכוז המים, נזילות יכולות לגרום לנזקים אחרים נוספים שדורשים תיקון הרבה יותר בעייתי. נזילות בתוך הקיר יגרמו לאיטן לרטיבות בקיר, אשר אינה ניתנת לניקוי ודורשת סיוד מלא של הקיר. כמו כן, נזילה הגורמת לרטיבות ברהיטים, ארונות מטבח וכו', עלולות לגרום לרטיבות בלתי הפיכה בריהוט שאינו עמיד בפני מים ולגרום נזק בלתי הפיך לרהיט.

לעיתים הנזילות גלויות לעין וניתנות לאיתור ולתיקון בקלות ובפשטות יחסית, אך לעיתים הן נסתרות ונמצאות במעמקי הצנרת, ואז קשה מאוד לגלות אותו ולהגיע אליהן. נזילה יכולה למשל להתרחש בתוך התשתיות אשר נמצאות בתוך האדמה בשל סיבות שונות כמו למשל שורשי עצים שצמחו אל תוך הצנרת, או בצינורות הנמצאים בתוך הקירות. במצבים אלה, לא נוכל לראות את מקור הנזילה ולדעת מהיכן נובעת בדיוק, וכן גם תיקון הנזילה מצריך מיומנות ומקצועיות הנתונה לבעלי מקצוע בלבד.

איתור נזילות יכול להתבצע במספר דרכים אופציונליות לאיתור נזילות סמויות מן העין. אחד הדרכים היא שימוש במצלמת חום המודדת את החום האזורי ומאתרת את מקור הנזילה בהתאם להבדלי הטמפרטורה באזור זה. אם אתם זקוקים לשירותי איתור נזילות במרכז, נשמח להגיע אליכם עם מכשור מקצועי ומתקדם, ולבצע איתור נזילות מקצועי ומדויק שיאתר את מקור הבעיה, וכן לבצע תיקון מתאים שיספק לכם שקט נפשי לאורך זמן ויאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה.

אם יש לכם נזילה בצנרת, אל תאמרו נואש – המקצוענים שירותי אינסטלציה נמצא כאן למענכם ועבורכם, לאתר כל נזילה, ולפתור את הבעיה בקלות ובפשטות אחת ולתמיד. להזמנות התקשרו אלינו ונשלח אליכם מיד בעל מקצוע לתיקון הבעיה.