איתור נזילות בהרצליה, יצאת צדיק

  כל אדם במנהל משק בית באופן עצמאי, חווה לעיתים מגוון של חוויות שלא תמיד כל כך נעימות כמו לדוגמא: פיצוצים בצנרת הבית, סתימות בשירותים , בכיור או באמבטיה. תארו לעצמכם שאתם נכנסים למקלחת כדי להתקלח , ותוך כדי הפעולה הפשוטה הזו אתם שומעים זרם מים רב שניגר מחור הניקוז שממוקם בחדר האמבטיה. תוך כדי רחצה אתם צריכים איכשהו לטפל בעניין כדי שלא לגרום להצפה לגלוש לכל שטחי הבית. אלו הן תופעות שדורשות התערבות מידית. ישנן לעומת זאת, תופעות שנראות שלא דורשות טיפול מידי אך למעשה בעין מקצועית ניתן לראות שחשוב לטפל ומהר.

  077-6021183

  האינסטלטור המקצועי תאורה למטבחים בעלי ניסיון עם הרבה ניסיון ומומחים להקמת אי במטבח מכל חומר תוך כדי הפעלת ציוד מקצועי לניסור עץ במטבח הלקוח

  רטיבות- האויב השקט…

  אחת הדוגמאות הקלאסיות לתקלות באינסטלציה שדורשות טיפול מידי היא הופעת סימני רטיבות במקומות שונים בבית. הם יכולים להופיע בכל מקום, על קירות חדרי הבית, בחדר האמבטיה, מאחורי רהיטים כבדים וגדולים בחדר הסלון, על התקרה ובעצם בכל מקום. ישנם שסוברים שבסימנים אלו אינם מעידים על בעיה שיש לטפל בה במהירות אך למען האמת מדובר בבעיה של נזילה מהצנרת שחשוב מאוד לטפל בה בהקדם כדי לא להרחיב את הבעיה ולהפוך אותה לקשה יותר לטיפול.

  איתור נזילות מקצועי- זה אנחנו!

  איתור נזילות בהרצליה כדאי לעשות אצלנו, ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה". מדוע ? איתור נזילות הוא אחד מתחומי העיסוק שלנו כאינסטלטורים. כחברה ותיקה ומקצועית בתחום אנו עוסקים במגוון של בעיות בתחום האינסטלציה. בשנים האחרונות ,עם התפתחות הטכנולוגיה , פתחו עזרים שונים שמסייעים לשרברבים ולעוסקים בתחום, לאתר נזילות מבלי לבצע בפועל פתיחה של המקום ולהרים את הרצפות. ניתן לאתר נזילות באמצעות צילום של קווי הצנרת בקירות . כיצד? מחדירים סיבי אופטי של מצלמה תרמית שמצלמת את הצינור מבפנים ללא צורך בחשיפה שלו ובדיקה בעין רגילה. עם המצלמה התרמית ניתן גם לצלם קווי ביוב בהם נוצרה סתימה ולהבין  באיזה אופן יש לטפל בבעיה שנוצרה.

  איתור נזילות- בדקו אם זה משתלם לכם!

  איתור נזילות בהרצליה בעזרת עזרים מתקדמים יחסוך לכם הרבה כסף ועגמת נפש אך יחד עם זאת מדובר  בשירות שכרוך בעלות לא מעטה , בשל הצורך באנשי מקצוע בעלי ידע שיפעילו אותה ויסיקו את המסקנות הנכונות. לכן, צילום קווי ביוב וצנרת יעשה רק במקרה בו מקור הבעיה יכול להתגלות באופן שפוט יוצר או במקרה שצריך גם כך להרוס את המקום.

  בכל מקרה ובכל דרך, אנו כאן תמיד אתכם- חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה.