איתור נזילות בבת ים, יצאת צדיק

  מתגוררים בבת ים ומחפשים בדחיפות אינסטלטור שיוכל לעזור לכם באיתור נזילות בבת ים? גיליתם רטיבות על הקיר החיצוני בבית ואינכם יודעים האם מקור הבעיה הוא מהקומה שמעליכם או אולי לחילופין כתוצאה מאיטום בעייתי בקיר החיצוני שלמעשה לא קשור לאף אחד מהשכנים שלכם? הידיעה הברורה בנוגע למיקום הנזילה ומקורה הוא דבר חשוב מאוד שמונע עגמת נפש ונזקים שונים.

  077-6021183

  האינסטלטור המקצועי מבצעי תיקוני אינסטלציה מורכבים מבינים עם כלי עבודה מקצועיים שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  איתור נזילות פתרון מעולה למצבים מסובכים!

  איתור נזילות נעשה כאשר מתגלים אי אלו סמני רטיבות על קיר חיצוני בבית או על קיר בחדר האמבטיה או בעצם בכל מקום. לעיתים מקור הנזילה גלוי, ידוע וברור ולעיתים יש צורך באיתור מקצועי של הנזילה גם כדי לדעת כיצד לטפל בה וגם כדי לאתר את מקור הנזילה ולהחליט על מי מוטלת חובת הטיפול בתקלה, במיוחד כאשר מדובר בבנייני מגורים משותפים לכמה דיירים. איתור נזילות גם עוזר מאוד במניעת הרס ונזקים לקירות או לרצפת המבנה שהיו יכולים להיגרם אלמלא היה ניתן לזהות ולאתר נזילות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

  כיצד מתבצע בפועל איתור נזילות?

  איתור נזילות מתבצע בעזרת עזרים טכנולוגיים מתקדמים. כיום, חברות אינסטלציה שמכבדות את עצמן מחזיקות מגוון אמצעים לאיתור נזילות ולצילום קווי ביוב על מנת לקבוע את מצב הקווים ולהחליט על אופי הטיפול בהם. מצלמת אינפרה אדומה היא מצלמה תרמית שמצלמת קווי ביוב מבפנים מבלי להצטרך בטיפול פולשני כמו פירוק הצנרת והרמת הרצפות שהיא פעולה מסבכת שגורמת גם נזקים ללקוח. מצלמה זו מצלמת קווי ביוב בהם נוצרה סתימה כדי למצוא את הגרום לסתימה וכך לדעת על אופי הטיפול הכון.

  בנוסף לכך, מצלמה זו גם מאתרת נזילות שמתגלות מאחורי קירות חיצוניים או פנימיים במבנים שונים כמו משרדים, בתי עסק ובתים פרטיים. המטרה באיתור נזילות היא לקבוע מהיכן הנזילה אם מצינור שהתפוצץ, אם מאיטום לא מתאים או מצנרת סמוכה שצמודה לקירות הבית שדולפת ועוד.

  אצלנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה" תמצאו צוות מקצועי ביותר שיבצע לכם איתור נזילות בבת ים ובערים שונות במרכז הארץ כמו גבעתיים , תל אביב, רמת גן, בני ברק ועוד בצורה הטובה והמקצועית ביותר.