אינסטלטור 24 שעות – יצאת צדיק

  שרברב או אינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע הנפוצים והנדרשים ביותר במשק הישראלי בפרט ובעולם בכלל. מה תפקידו? מתי מזמינים אותו? מה עלות עבודתו המקובלת? למה כדאי תמיד שיהיה לנו מספר טלפון דווקא של אינסטלטור המוכן לעבוד 24 שעות ביממה?

  077-6021183

  אינסטלטור לכל בעיה נותני שירותי התיקון מומחים עם רישיון והסמכה שיודעים לתת אחריות לעבודתם תוך כדי החלפת הניאגרה בשירותים

  כידוע, בעלי מקצוע בכלל ושירותי בעל מקצוע מתחום האינסטלציה בפרט הם מן הצרכים הנפוצים ביותר והנדרשים ביותר בעולם המודרני ובעידן שבו שירותי שרברבות וביוב זמינים לכול. שירותים אלו נדרשים – כמובן- על מנת לתפקד באופן שוטף ויומיומי ועל מנת להמשיך את חיי השגרה עד כמה שאפשר באופן נורמטיבי ותקין וללא תקלות מיוחדות.

  אז מדוע חשוב להזמין אינסטלטור זמין? מדוע דווקא לבעל שירות מתחום זה נזקקים לקוחות רבים בשעות לאו דווקא מקובלות ולפעמים אף בשעות הלילה- על כן ניתן להגדירו- בעל שירות ל-24 שעות..? לא פעם תקלה במערכת הצנרת ו/ או במערכת האינסטלציה בבית מתרחשת דווקא כאמור בשעות לא מקובלות ולא נוחות לאנשי השירות והמקצוע. הכוונה היא כמובן לשעות הלילה המאוחרות או/ ו לשעות השחר המוקדמות – אפילו לפנות בוקר. לעתים המדובר דווקא בסופי שבוע או בימי מועדים וחגים שבהם לרוב אין שירותים זמינים ומקובלים של בעלי מקצוע.

  אז מה עושים במקרים אלו? איך ניתן לפתור תקלה שהחלה דווקא בשעות או ימים שאינם נוחים? האם ניתן לשהות עם הצפה בבית? האם אפשר בכלל לקיים חיי שגרה ללא ברז מים או שירותים תקינים? במקרים אלו אנשים רבים נתקלים בסירוב עיקש של בעלי מקצוע שאינם מוכנים ונתקלים בבעיות של תיקוני בעלי מקצוע ונאלצים להתמודד שעות רבות- עם בעיות חשמל, רשת, אינסטלציה ועוד.

  שארו בנפשכם שכיור המטבח שלכם מוצף כבר בערב- הריח העולה ממנו הוא ריח של צחנה בלתי פוסקת המשבשת את שגרת חייכם היומיומיים ( שלא לדבר על אפשרות שאתם בדיוק באמצע אירוח או מסיבה והאורחים המסכנים נאלצים… לסבול… את הריח ועם הסבל….)

  מה תעשו? מה עם הריח המסריח הנודף מהכיור? מה עם המים שעולים על גדותיהם ומאיימים לפרוץ בכל רגע נתון מהכיור והחוצה ממנו? הם כמובן עלולים להציף את המטבח ולבסוף את הבית כולו? במקרה כזה אין ספק שתצטרכו ודחוף! בעל מקצוע בתחום האינסטלציה והטוב יותר יהיה- אינסטלטור הזמין 24 שעות ביממה.

  או דמיינו מקרה אחר- השירותים היחיד שלכם בבית מוצף- ושוב ריח צחנה עולה מהם, אתם עומדים חסרי אונים אל מול המים העכורים, המסריחים והמזוהמים הנגלים לעין, ואתם פשוט לא יודעים מה לעשות..

  אין לכם איפה לעשות את הצרכים שלכם- ובמקרים הרעים והמורכבים אם יש לכם ילדים קטנים או אורחים חשובים ואז המצב לא רק אינו נעים ואינו רצוי- אלא ממש מצב רע.

  קחו בחשבון, כמובן, ששירותים מוצף שאינו מטופל כראוי בזמן קצר ומידי באופן יסודי ומוקפד- עתיד להציף את הבית כולו ולגרום לתחושת אי נעימויות בלשון המעטה, כאמור… ולעתים עוגמת נפש ותקלות אישיות וחברתיות בלתי נסבלות. אז מה עושים? אם התקלה המדוברת החלה בשעות היום- מן הסתם תחפשו אינסטלטור זמין, נגיש, אמין, זול ותזמינו אותו במהירות האפשרית אבל מה תעשו אם חס וחלילה החל והתרחש אירוע ההצפה ובשעות לא צפויות. מה אז תעשו? האם תוכלו להמתין? האם יש לכם אפשרות שלא לתקן את הדרוש תיקון?

  לפעמים תצטרכו לעשות מאמץ ולנסות ולשכנע או להתחנן ממש על נפשכם על מנת שמישהו, בעל מקצוע בדמות שרברב או אינסטלטור יואיל בטובו לבוא ולתקן לכם את התקלה. האם במקרים אלו יהיה לכם זמן לבחור את בעל המקצוע הטוב והראוי יותר? האם בכלל תהיה לכם אפשרות של נגישות לבחירה או שלמעשה בלית ברירה תיאלצו להסתפק ולקבל כל אינסטלטור שענה לכם- הגם שהוא פחות מקצועי ויותר יקר?

  על כן, ישנו כמובן יתרון ברור וחד משמעי לאינסטלטור העובד 24 שעות ביממה ויכול לספק שירות אמין, זמין, מקצועי וראוי גם בשעות שאינן מקובלות.

  אדם כזה חייב להבין את הלחץ והמצוקה – את חוסר הנוחות ואי הנעימויות שהלקוחות מצויים בהם- אדם זה מביע הזדהות ואמפתיה עם מצוקתם וחוסר האונים של הלקוחות ההמומים הנדרשים לשירותי תיקון וטיפול גם באמצע הלילה… אדם זה- משתדל לספק שירות טוב, נגיש, אדיב ומהיר- וזאת כמובן רק על מנת לעזור לכם לחזור סך הכול לשגרת החיים הנורמטיבית שאליה התרגלתם…

  אז מה אתם אומרים? גם אתם רוצים שיהיה לכם טלפון של אינסטלטור הזמין 24 שעות ביממה? גם אתם חוששים שתזדקקו לשירותי שרברבות דווקא כשרוב בעלי המקצוע נחים וישנים ולא יוכלו לספק לכם שירותי אינסטלציה ראויים, הוגנים, מהירים ובמחיר הוגן? אנחנו- בחברה שלנו מודעים לקושי ומנסים לספק שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה כי אנחנו דואגים ללקוחות שלנו ומבינים את הצרכים שלהם. פנו אלינו ואנחנו נסייע לכם למצוא אינסטלטור הפועל בעבודתו 24 שעות ביממה.