אינסטלטור בראש העין, יצאת צדיק

  לעיר ראש העין, יש שורשים יהודיים, והיסטוריה יהודית עתיקה. העיר התחילה להתחדש בתחילת המאה ה20. לכן, גם כיום יש בתים רבים ישנים בראש העין, ותשתיות ישנות במיוחד. לצד שכונות חדשות בעיר שנבנו, ניתן עדיין למצוא בתים חד קומתיים רבים.

  077-6021183

  האינסטלטור המקצועי המתקינים של הכלים הסניטריים בעלי הבחנה מקצועית עם הרבה וותק ומומחים לשימוש במצלמה טרמית תוך כדי איתור נזילות מים מהדוד ושטיפת הקווים

  כיצד ניתן לשדרג מראה של חדרי שירותים אמבטיה?

  לפעמים, אפשר לקנות בית חד קומתי עם גינה יפה בראש העין, אך  לגלות שבפנים הכל ישן. למעשה, צריך להבין, שאת חדרי השירותים אמבטיה, ניתן לשדרג בקלות לחדרים חדשים ויפים. בשביל זה, אנו המקצוענים שירותי אינסטלציה, נעזור לך לשנות מראה. ביחד אתך, נבחר ריצוף וחיפוי יוקרתיים לחדרי שירותים אמבטיה. אנו נהרוס לך את הצנרת הישנה, והכלים הסניטרים הישנים, ונשים במקומם צינורות וכלים חדשים.

  אנו נעזור לך לשנות את מיקום המטבח בבית שלך:

  בהרבה בתים פרטיים ישנים, המטבח הוא קטן, או שתכנון הבית לא נעשה מתוך חשיבה אדריכלית. כאשר אתם קונים בית פרטי בראש העין, אתם רוצים לפעמים לעשות יציאה גדולה מהחצר לסלון, ולבנות סלון אמריקאי הכולל מטבח. לפעמים, יש צורך בהריסת המטבח הישן, והעברתו למקום אחר. אנו נשלח לכם אינסטלטור בראש העין, שישנה לכם את מיקום צנרת המטבח. אנו נוציא את הצינורות של המטבח, ונניח תשתית של צינורות מים חדשים במקום אחר, ונפתח לכם נקודות חדשות לברזים.

  כיצד הופכים בית פרטי למסעדה?

  לפעמים, אדם קונה בית פרטי עם חצר בראש העין, ורוצה לפתוח שם מסעדה. את העבודות של האינסטלציה, נוכל לעשות אנחנו. אנו נבנה לעסק שלך חדרי שירותים בעיצוב מרשים באמצעות אינסטלטור בראש העין, ונתקין לכם נקודות מים חדשות עבור המטבח. בכל מקום שתצטרכו כיור בשביל הסועדים, אנו נשים לכם.

  החלפת בור הביוב בגינה:

  בין אם קנית בית פרטי בשביל מסעדה, ובין אם בשביל מגורים, כדאי לך לבדוק היטב האם בור הביוב בגינה ישן או חדש. אם בור הביוב ישן, מומלץ לך להעזר בנו כדי להחליף אותו לחדש. אנו נשלח לך אינסטלטור בראש העין, שיחליף לך את בור הביוב הישן שבחצר, וישים לך במקומו בור חדש.

  צריכים אינסטלטור בראש העין? חייגו אלינו, ונגיע אליכם מהר, ונעניק לכם שירות איכותי.