אינסטלטור ברמת השרון

  רמת השרון, הינה עיר שבמשך שנים רבות תפקדה במעמד מושבה. גם כיום, יש בעיר מעט בתים ישנים המזכירים את אופיה של העיר כמושבה, אך לצידם נבנו שכונות חדשות רבות. חלק מהבניינים הם רבי קומות וחדשים, וחלק מהבניינים ישנים יותר ובעלי תשתיות ישנות.

  077-6021183

   

   

  האינסטלטור המקצועי אינסטלטורים ידועים אמינים עם הרבה וותק שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי תיקון הצנרת בקולט השמש

  גם בעלי הדירות הישנות רוצים להתחדש:

  הרבה בעלי דירות ישנות, משפצים במהלך השנים את הדירה. חלק מהשיפוץ כולל גם החלפת מערכת האינסטלציה של הדירה. כאשר בדירה יש מערכת אינסטלציה ישנה, אזי הצנרת מרקיבה, ומדי פעם צצים נזילות, עד שנוצר עובש בקירות. אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", מומחים בשירותי אינסטלטור ברמת השרון, ולכן נשפץ לכם את מערכת הצינורות של הדירה בצורה יסודית, ונחליף צנרת חדשה בישנה, ונבנה לכם חדר שירותים אמבטיה חדש קומפלט.

  יש לכם הצפת ביוב בבניין?

  בהרבה בניינים ישנים, תשתית הביוב ישנה, וכך נוצרים הרבה סתימות ביוב, בגלל לכלוכים קטנים, או חתיכות עץ. לכן, אם הבניין הישן שלכם מוצף במי ביוב, אנו נגיע אליכם, ונספק אינסטלטור ברמת השרון, שיפתח את בור הביוב הישן, וירוקן את הסתימה. במקרים רבים, נמליץ לכם על תשתית חדשה של ביוב לבניין. אנו מומחים ביצירת תשתיות ביוב חדשות לבנייני מגורים ישנים.

  לפעמים כדאי להזיז את שוחת הביוב:

  ברמת השרון, יש עצים עתיקים, ולעיתים השורשים שלהם גדלים, ונכנסים לתוך שוחת הביוב. לעיתים, המיקום הישן בו שמו את בור הביוב, איננו מתאים למציאות כיום. אם בעבר, הבור היה בחצר בית פרטי, לעיתים כיום בורות ביוב מחוץ לבניין נמצאים בין עצים ושיחים, ומכלי גז. לכן, לעיתים אנו נמליץ על העתקת מיקום שוחת הביוב למקום אחר. אנו נשלח לכם אינסטלטור ברמת השרון, שיעביר את בור הביוב שלכם למקום אחר.

  פתחת עסק חדש ברמת השרון?

  אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", נשלח אינסטלטור ברמת השרון, שיבצע כל מה שתצטרכו לעסק. החלפת כלים סניטרים, החלפת תשתיות, תיקון נזילות, ועוד. אנו ניצור לכם חיבור של נקודות מים חדשות עבור ברזים חדשים, ועוד.

  זקוקים לאינסטלטור ברמת השרון? צרו עמנו קשר, ונתן לכם שירות איכותי במחיר סביר.